wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM! Lokale [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1251 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Strzelecka Obiekt na sprzedaż

Obiekt pod dom seniora / rehabilitację – 1251 m², działka 9103 m Na sprzedaż obiekt inwestycyjny z [...]

1251 2 390 000 PLN
1910,47 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Ołtaszyn Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ołtaszyn / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Bursztynowa Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal usługowy 40 M2, na parterze z dużymi dwiema witrynami. Lokal posiada duże [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 2950 PLN 57 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Ksawerego Liskego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 57 m², zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Ksawerego [...]

57 2950 PLN
51,75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 3 280 000 PLN 1100,19 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jana Kilińskiego Obiekt na sprzedaż

Dom Wypoczynkowy Bełchatów zlokalizowany jest w centrum Szklarskiej Poręby i jednocześnie niedaleko [...]

1100,19 3 280 000 PLN
2981,30 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
strzeliński
Kondratowice
Kondratowice Na sprzedaż 1 350 000 PLN 3849 m2
Kondratowice / strzeliński / dolnośląskie / Polska, Długa Przemysłowy na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość o charakterze produkcyjno –magazynowym, zlokalizowaną w [...]

3849 1 350 000 PLN
350,74 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec dolnośląskie
Wałbrzych
Śródmieście Na sprzedaż 3 403 000 PLN 2646,69 m2
Śródmieście / Wałbrzych / dolnośląskie, Piotra Wysockiego Biurowiec na sprzedaż

DOLNOŚLĄSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. Ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na [...]

2646,69 3 403 000 PLN
1285,76 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3150 PLN 34 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Pigwowa Lokal do wynajęcia

Szukasz atrakcyjnego miejsca na salon kosmetyczny/ biuro w nowoczesnym budynku? Lokal o powierzchni [...]

34 3150 PLN
92,65 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4600 PLN 80 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny i funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 80 mkw, położony na parterze [...]

80 4600 PLN
57,50 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
wołowski
Wińsko
Rogów Wołowski Na sprzedaż 750 000 PLN 900 m2
Rogów Wołowski / Wińsko / wołowski / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Dwór, dwie duże stajnie, budynek mieszkalny i budynek gospodarczy. Park na wzgórzu i działki rolne. [...]

900 750 000 PLN
833,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Na sprzedaż 195 000 PLN 13 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal użytkowy w centrum Wrocławia - położony przy ulicy Cybulskiego w pobliżu Mostu [...]

13 195 000 PLN
15 000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 20 PLN 145 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Zwycięska Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy we Wrocławiu, ul. Zwycięska o powierzchni ok. [...]

145 20 PLN
0,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok dolnośląskie
polkowicki
Polkowice
Polkowice Na sprzedaż 2 300 000 PLN 500 m2
Polkowice / polkowicki / dolnośląskie / Polska, Głogowska Kamienica, blok na sprzedaż

Na sprzedaż kamienica o powierzchni 500m2. 3 piętra + Piwnica - 90m2 Parter, 1 piętro, poddasze - [...]

500 2 300 000 PLN
4600 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 38 376 PLN 742,6 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Wendy Biuro do wynajęcia

Oferujemy na wynajem, funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową, zlokalizowaną we Wrocławiu, przy [...]

742,6 38 376 PLN
51,68 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 15 000 PLN 440 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Magazyn do wynajęcia

0% Prowizji . NOWOCZESNA OGRZEWANA HALA MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNA WRAZ Z POWIERZCHNIĄ BIUROWĄ. Ofertą [...]

440 15 000 PLN
34,09 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
karkonoski
Karpacz Na sprzedaż 6 900 000 PLN 600 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Skalna Pensjonat na sprzedaż

Nowoczesna Willa Skała działający biznes często wybierany przez Gości dzięki nowoczesnej [...]

600 6 900 000 PLN
11 500 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 9900 PLN 104 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Ameriga Vespucciego Lokal do wynajęcia

Na wynajem | wyjątkowy lokal usługowy 104 m² | Olimpia Port | Wrocław Na wynajem oferujemy [...]

104 9900 PLN
95,19 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
wrocławski
Długołęka
Długołęka Do wynajęcia 900 PLN 12 m2
Długołęka / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Wrocławska Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia stanowiska beauty w lokalu w centrum Długołęki – idealne dla stylistki paznokci [...]

12 900 PLN
75 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy