wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Księdza Piotra Skargi Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Ferdynanda Ossendowskiego Magazyn na sprzedaż

Budynek 350m2 obscene jest wynajmowany.Działka 2070m2 Pełna własność, wszystkie media. Jest [...]

350 1 399 000 PLN
3997,14 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 2600 PLN 27,1 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie Lokal do wynajęcia

Znajdziesz tu lokal na wynajem o powierzchni 27,1 m², gotowy do użytku. Posiada witrynę i parking, [...]

27,1 2600 PLN
95,94 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 527 000 PLN 82,4 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Stanisława Przybyszewskiego Lokal na sprzedaż

Lokal handlowo usługowy - bardzo dobra lokalizacjaGłówne atuty nieruchomości: • lokalizacja w [...]

82,4 527 000 PLN
6395,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 2 299 000 PLN 550 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pabianicka Kamienica, blok na sprzedaż

Do sprzedania budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni 550 m2 położony w Łodzi na pograniczu dzielnicy [...]

550 2 299 000 PLN
4180 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 3 490 000 PLN 351 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rudzka Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość położona w Łodzi (Górna), przy ul. Rudzkiej 65 – w bezpośrednim sąsiedztwie [...]

351 3 490 000 PLN
9943,02 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 68 000 PLN 2520 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Barwna Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia nieruchomość po firmie produkcyjnej o łącznej powierzchni 2520m2 położona na działce [...]

2520 68 000 PLN
26,98 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4683 PLN 67 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

Lokal do Wynajęcia w nowo powstałym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Pryncypalnej 42 [...]

67 4683 PLN
69,90 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 3 600 000 PLN 800 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rzgowska Magazyn na sprzedaż

Nieruchomość składa się z ogrzewanego budynku magazynowego o pow. 400 mkw oraz mniejszego [...]

800 3 600 000 PLN
4500 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 555 000 PLN 66,36 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż lokal użytkowy przy Czerwonym Rynku – ul. Łączna, Łódź (Chojny, Górna) Na sprzedaż [...]

66,36 555 000 PLN
8363,47 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4970 PLN 71 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

71 4970 PLN
70 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 2 873 280 PLN 730 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Starorudzka Przemysłowy na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest obiekt produkcyjny (ew.magazynowy) dogodnie położony w Łodzi, w dzielnicy [...]

730 2 873 280 PLN
3936 PLN/m²
14-11-2024 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 5 000 000 PLN 600 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Ujście Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży nowopowstający budynek idealny na siedzibę firmy . Budynek w doskonałej lokalizacji [...]

600 5 000 000 PLN
8333,33 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 700 PLN 20 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Henryka Wieniawskiego Biuro do wynajęcia

Cały kompleks monitorowany, teren zamknięty. Biura powierzchni od 20 m2 do 200 m2 w jednym [...]

20 700 PLN
35 PLN/m²
04-02-2021 Dodaj do notesu