wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn mazowieckie
grójecki
Grójec
Grójec Na sprzedaż 9 900 000 PLN 265 m2
Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska, Józefa Piłsudskiego Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo–usługowa z dużym potencjałem inwestycyjnym, [...]

265 9 900 000 PLN
37 358,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 6600 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 6600 PLN
30 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 2300 PLN 108 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, plac Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Witam Wynajmę lokal w centrum Gniezna znajdujący się przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie targowiska [...]

108 2300 PLN
21,30 PLN/m²
06-12-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy lubuskie
nowosolski
Nowa Sól Na sprzedaż 6 634 800 PLN 17 974 m2
Nowa Sól / nowosolski / lubuskie / Polska, Marsz. Józefa Piłsudskiego Przemysłowy na sprzedaż

Ogłoszenie Syndyk Dolnośląskich Zakładów Metalurgicznych DOZAMET Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą [...]

17 974 6 634 800 PLN
369,13 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy lubuskie
nowosolski
Nowa Sól Na sprzedaż 22 672 800 PLN 54 981 m2

54 981 22 672 800 PLN
412,38 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów Do wynajęcia 5900 PLN 167 m2
Dzierżoniów / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 167 m², znajdujący się na piętrze [...]

167 5900 PLN
35,33 PLN/m²
11-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy