wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1700 PLN 18 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, 1 Maja Biuro do wynajęcia

Oferujemy na wynajem nowoczesne umeblowane biuro o powierzchni 18 m², zlokalizowane w atrakcyjnej [...]

18 1700 PLN
94,44 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce
Herby Do wynajęcia 4900 PLN 115 m2
Herby / Kielce / świętokrzyskie, Przemysłowa Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia wyremontowany w tym roku lokal usługowo-handlowy o powierzchni 115 M2, z działką o [...]

115 4900 PLN
42,61 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 6600 PLN 110 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Skrajna Biuro do wynajęcia

Bez prowizji. Cena netto za powierzchnię 6.600 zł plus VAT / z VATem 8.118 zł Obiekt ogrodzony z [...]

110 6600 PLN
60 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 3 000 000 PLN 432 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Wincentego Witosa Lokal na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w [...]

432 3 000 000 PLN
6944,44 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1600 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, sklep. Adres: Warszawska 34a. Lokal od strony [...]

32 1600 PLN
50 PLN/m²
03-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 6540 PLN 114,07 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Księdza Piotra Ściegiennego Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 114,07 m², zlokalizowane w Kieleckim Parku [...]

114,07 6540 PLN
57,33 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 122 046 PLN 4788 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Księdza Piotra Ściegiennego Magazyn do wynajęcia

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa: 4 788 m² (w tym: produkcyjna 3 996 m², magazynowa 792 m²). [...]

4788 122 046 PLN
25,49 PLN/m²
22-12-2025 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 49 546 PLN 1296 m2

Do wynajęcia hala wysokiego składowania o powierzchni użytkowej 1 296 m², zlokalizowana na terenie [...]

1296 49 546 PLN
38,23 PLN/m²
18-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 3350 PLN 72 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Seminaryjska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 72 m² z przynależną piwnicą o tej [...]

72 3350 PLN
46,53 PLN/m²
05-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 249 000 PLN 95 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Magazynowa Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję nowy, wolnostojący lokal usługowo-handlowy, wykonany w nowoczesnej technologii [...]

95 249 000 PLN
2621,05 PLN/m²
05-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 36,5 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Rolna Lokal do wynajęcia

Lokal handlowy lub biurowy z klimatyzacją ,wejściem od ulicy. Parking przy lokalu minimum 5 miejsc [...]

36,5 1800 PLN
49,32 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu