wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pensjonat zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 7 235 000 PLN 738 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa Villa, położona w prestiżowej, nadmorskiej lokalizacji – w Mielnie, w [...]

738 7 235 000 PLN
9803,52 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 690 000 PLN 998 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

HALA + DOM 998 m2 | DK6 | TIR | dzialka 3000 m2 | Koszalin 10 min Na sprzedaż nieruchomość [...]

998 1 690 000 PLN
1693,39 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu

Komercyjne - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy