wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
brodnicki
Brodnica Na sprzedaż 1 500 000 PLN 1010 m2
Brodnica / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska, Wiejska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż Wielofunkcyjny kompleks produkcyjno-magazynowy z reprezentacyjną częścią biurową i [...]

1010 1 500 000 PLN
1485,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Hotel kujawsko-pomorskie
włocławski
Chodecz
Narty Na sprzedaż 2 600 000 PLN 1643 m2
Narty / Chodecz / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks gastronomiczno-hotelowy o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzony przez [...]

1643 2 600 000 PLN
1582,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 24 900 000 PLN 14 396 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią [...]

14 396 24 900 000 PLN
1729,65 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne kujawsko-pomorskie
Grudziądz
Mniszek Na sprzedaż 1 845 000 PLN 791,82 m2
Mniszek / Grudziądz / kujawsko-pomorskie, Droga Jeziorna Komercyjne na sprzedaż

Bank Spółdzielczy w Sztumie ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo [...]

791,82 1 845 000 PLN
2330,08 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto Na sprzedaż 3 645 000 PLN 720,66 m2
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie Komercyjne na sprzedaż

W związku z przeniesieniem działalności do nowej lokalizacji Akademia Muzyczna w Bydgoszczy [...]

720,66 3 645 000 PLN
5057,86 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
brodnicki
Zbiczno
Brzezinki Na sprzedaż 3 600 000 PLN 2500 m2
Brzezinki / Zbiczno / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 23 ha, położona w miejscowości [...]

2500 3 600 000 PLN
1440 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon Do wynajęcia 25 PLN 18 m2
Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Fordońska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy na wynajem pomieszczenia magazynowe przy ul. Fordońskiej 199 w Bydgoszczy. Atuty oferty: [...]

18 25 PLN
1,39 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon Do wynajęcia 35 PLN 18 m2
Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Fordońska Biuro do wynajęcia

Na wynajem lokal biurowo-usługowy przy ul. Fordońskiej 199 w Bydgoszczy – przy jednej z głównych i [...]

18 35 PLN
1,94 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
bydgoski
Koronowo
Koronowo Na sprzedaż 8 400 000 PLN 2511 m2
Koronowo / bydgoski / kujawsko-pomorskie / Polska, Zbożowa Przemysłowy na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonalną nieruchomość przemysłową położoną w strefie przemysłowej [...]

2511 8 400 000 PLN
3345,28 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2300 PLN 41 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Marszałka Ferdynanda Focha Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal na usługi, sklep lub inną działalność do uzgodnienia. Położony na ulicy [...]

41 2300 PLN
56,10 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 75 117 PLN 3577 m2
Rypin / rypiński / kujawsko-pomorskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia kompleks dwóch hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 3 577 m², [...]

3577 75 117 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 42 777 PLN 2037 m2

Do wynajęcia nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2 037,47 m², położona w Rypinie (woj. [...]

2037 42 777 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 32 340 PLN 1540 m2

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok. 1 540 m², zlokalizowana w [...]

1540 32 340 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
włocławski
Włocławek
Kruszynek Na sprzedaż 1 950 000 PLN 1000 m2
Kruszynek / Włocławek / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami stanowiącymi młyn pszenno-żytni wraz z kaszarnią, [...]

1000 1 950 000 PLN
1950 PLN/m²
14-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal kujawsko-pomorskie
Toruń
Na Skarpie Na sprzedaż 1 220 000 PLN 450 m2
Na Skarpie / Toruń / kujawsko-pomorskie, Konstytucji 3 Maja Lokal na sprzedaż

Sprzedam pawilon dwukondygnacyjny handlowo-usługowy z piwnicą użytkową. Łączna powierzchnia 450 m [...]

450 1 220 000 PLN
2711,11 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
Grudziądz Na sprzedaż 568 500 PLN 2330 m2
Grudziądz / kujawsko-pomorskie / Polska, Porucznika Krzycha Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość biurowo–magazynowa położona w Grudziądz, obejmująca kompleks działek [...]

2330 568 500 PLN
243,99 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
sępoleński
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż 2 316 477 PLN 3385 m2
Sępólno Krajeńskie / sępoleński / kujawsko-pomorskie, Tartaczna Magazyn na sprzedaż

Syndyk ZD KRAJNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w upadłości z siedzibą w Poznaniu [...]

3385 2 316 477 PLN
684,34 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy