wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn łódzkie
Skierniewice Na sprzedaż 1 130 400 PLN 836,96 m2
Skierniewice / łódzkie / Polska Magazyn na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości Skierniewice Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową [...]

836,96 1 130 400 PLN
1350,60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomościUwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja [...]

105 15 PLN
0,15 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 11 000 PLN 124,8 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Wólczańska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 124,8 m², zlokalizowane na IV [...]

124,8 11 000 PLN
88,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Księdza Piotra Skargi Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 72 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Magazyn do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja !! Oferuję do [...]

72 15 PLN
0,21 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Rąbień Do wynajęcia 1000 PLN 32 m2
Rąbień / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Aleksandrowska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy 32 m.kw położony przy ulicy Aleksandrowskiej w Rąbieniu, [...]

32 1000 PLN
31,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łowicz / łowicki / łódzkie / Polska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal handlowy 450 m w centrum Łowicza na Nowym Rynku ul.Stanisławskiego 1.W lokalu ostatnio [...]

450 15 000 PLN
33,33 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 9500 PLN 190 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Strykowska Magazyn do wynajęcia

Przedmiotem najmu jest działka wraz nowo wybudowaną halą znajdująca się pod adresem: - ul. [...]

190 9500 PLN
50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
kutnowski
Kutno Do wynajęcia 20 PLN 419 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie / Polska, Grunwaldzka Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Kutnie, ul. Grunwaldzka 9 o powierzchni ok. [...]

419 20 PLN
0,05 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
sieradzki
Sieradz Do wynajęcia 30 PLN 72 m2
Sieradz / sieradzki / łódzkie / Polska, Jana Pawła II Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Sieradzu, ul. Jana Pawła II 59 o powierzchni ok. [...]

72 30 PLN
0,42 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bałuty / Łódź / łódzkie, Ratajska Przemysłowy na sprzedaż

I. Syndyk masy upadłości Budownictwa Elektroenergetycznego „SELPOL” SA w upadłości z siedzibą w [...]

2788,6 3 313 291 PLN
1188,16 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Ferdynanda Ossendowskiego Magazyn na sprzedaż

Budynek 350m2 obscene jest wynajmowany.Działka 2070m2 Pełna własność, wszystkie media. Jest [...]

350 1 399 000 PLN
3997,14 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź Do wynajęcia 1602 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące czynszu w gratisie, jeśli umowę podpiszemy do końca KWIETNIA !! [...]

105 1602 PLN
15,26 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2600 PLN 80 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Ozorkowska Biuro do wynajęcia

Lokale odpowiednie dla przychodni terapeutycznych . Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa na [...]

80 2600 PLN
32,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1000 PLN 50 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 50m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą [...]

50 1000 PLN
20 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
radomszczański
Radomsko Do wynajęcia 8800 PLN 135 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska, Krakowska Lokal do wynajęcia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przeznaczonego i w w pełni przystosowanego pod [...]

135 8800 PLN
65,19 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 527 000 PLN 82,4 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Stanisława Przybyszewskiego Lokal na sprzedaż

Lokal handlowo usługowy - bardzo dobra lokalizacjaGłówne atuty nieruchomości: • lokalizacja w [...]

82,4 527 000 PLN
6395,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 2 299 000 PLN 550 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pabianicka Kamienica, blok na sprzedaż

Do sprzedania budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni 550 m2 położony w Łodzi na pograniczu dzielnicy [...]

550 2 299 000 PLN
4180 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 3 490 000 PLN 351 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rudzka Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość położona w Łodzi (Górna), przy ul. Rudzkiej 65 – w bezpośrednim sąsiedztwie [...]

351 3 490 000 PLN
9943,02 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy