wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomościUwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja [...]

105 15 PLN
0,15 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 11 000 PLN 124,8 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Wólczańska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 124,8 m², zlokalizowane na IV [...]

124,8 11 000 PLN
88,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Księdza Piotra Skargi Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 72 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Magazyn do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja !! Oferuję do [...]

72 15 PLN
0,21 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 9500 PLN 190 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Strykowska Magazyn do wynajęcia

Przedmiotem najmu jest działka wraz nowo wybudowaną halą znajdująca się pod adresem: - ul. [...]

190 9500 PLN
50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bałuty / Łódź / łódzkie, Ratajska Przemysłowy na sprzedaż

I. Syndyk masy upadłości Budownictwa Elektroenergetycznego „SELPOL” SA w upadłości z siedzibą w [...]

2788,6 3 313 291 PLN
1188,16 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Ferdynanda Ossendowskiego Magazyn na sprzedaż

Budynek 350m2 obscene jest wynajmowany.Działka 2070m2 Pełna własność, wszystkie media. Jest [...]

350 1 399 000 PLN
3997,14 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź Do wynajęcia 1602 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące czynszu w gratisie, jeśli umowę podpiszemy do końca KWIETNIA !! [...]

105 1602 PLN
15,26 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2600 PLN 80 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Ozorkowska Biuro do wynajęcia

Lokale odpowiednie dla przychodni terapeutycznych . Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa na [...]

80 2600 PLN
32,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1000 PLN 50 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 50m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą [...]

50 1000 PLN
20 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 527 000 PLN 82,4 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Stanisława Przybyszewskiego Lokal na sprzedaż

Lokal handlowo usługowy - bardzo dobra lokalizacjaGłówne atuty nieruchomości: • lokalizacja w [...]

82,4 527 000 PLN
6395,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 2 299 000 PLN 550 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pabianicka Kamienica, blok na sprzedaż

Do sprzedania budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni 550 m2 położony w Łodzi na pograniczu dzielnicy [...]

550 2 299 000 PLN
4180 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 3 490 000 PLN 351 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rudzka Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość położona w Łodzi (Górna), przy ul. Rudzkiej 65 – w bezpośrednim sąsiedztwie [...]

351 3 490 000 PLN
9943,02 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 34 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Wawelska Lokal do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy w Łodzi przy ul. Wawelskiej. Lokal ten jest idealny dla [...]

34 1500 PLN
44,12 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 7700 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 7700 PLN
35 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Do wynajęcia 3950 PLN 103 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Biuro do wynajęcia

Przeznaczenie lokalu: Biurowe Produkcja Usługi Handlowe w tym specjalistyczne Niezależny Lokal 103 [...]

103 3950 PLN
38,35 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Śródmieście Na sprzedaż 1 300 000 PLN 112 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Kapitana Pilota Franciszka Żwirki Lokal na sprzedaż

Lokal użytkowy w centrum Łodzi o powierzchni 112 m2, zlokalizowany na parterze kamienicy u zbiegu [...]

112 1 300 000 PLN
11 607,14 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 14 999 PLN 600 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 600 m² w Łodzi – Teofilów (Bałuty). Wjazd TIR, ogrzewanie [...]

600 14 999 PLN
25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 350 000 PLN 50 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Lodowa Przemysłowy na sprzedaż

Sprzedam dochodową kwiaciarnię w Łodzi - Pawilon ok 50 m2 - super lokalizacja dzięki której będą [...]

50 350 000 PLN
7000 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu