wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Komercyjne podkarpackie
leski
Solina
Wołkowyja Na sprzedaż 1 800 000 PLN 435 m2
Wołkowyja / Solina / leski / podkarpackie / Polska, Słoneczna Komercyjne na sprzedaż

IDEALNA INWESTYCJA W TURYSTYCZNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość [...]

435 1 800 000 PLN
4137,93 PLN/m²
22 godziny temu Dodaj do notesu
Lokal podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Kielanówka Do wynajęcia 7500 PLN 101 m2
Kielanówka / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal usługowy o powierzchni ok 101 m², przygotowany i funkcjonujący [...]

101 7500 PLN
74,26 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 4500 PLN 170 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Wspólna Magazyn do wynajęcia

Magazyn Spożywczy 170 m2 z Sanepidem | Woda | Rzeszów | Bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia [...]

170 4500 PLN
26,47 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lubaczów / lubaczowski / podkarpackie / Polska, Niemirowska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy, dwie kondygnacje /parter, piętro i poddasze/.Obecnie [...]

1200 8000 PLN
6,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal podkarpackie
Rzeszów
Staroniwa Do wynajęcia 25 PLN 540 m2
Staroniwa / Rzeszów / podkarpackie, Przemysłowa Lokal do wynajęcia

Hala, magazyn do wynajęcia Opis nieruchomości JELCZANKA SP. Z O.O.SP.K. w Rzeszowie ul. Przemysłowa [...]

540 25 PLN
0,05 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podkarpackie
Tarnobrzeg
Centrum Do wynajęcia 35 350 PLN 707 m2
Centrum / Tarnobrzeg / podkarpackie, Henryka Sienkiewicza Lokal do wynajęcia

Pawilon handlowy do wynajęcia. Pawilon zlokalizowany jest w centrum Tarnobrzega. Budynek [...]

707 35 350 PLN
50 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro podkarpackie
Rzeszów
Wilkowyja Do wynajęcia 8800 PLN 173 m2
Wilkowyja / Rzeszów / podkarpackie, Witolda Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni umeblowany klimatyzowany lokal użytkowy w kompleksowo zmodernizowanym budynku [...]

173 8800 PLN
50,87 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podkarpackie
Rzeszów
Wilkowyja Do wynajęcia 17 500 PLN 579 m2
Wilkowyja / Rzeszów / podkarpackie Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 579 m2. DANE TECHNICZNE - konstrukcja hali [...]

579 17 500 PLN
30,22 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal podkarpackie
rzeszowski
Trzebownisko
Zaczernie Na sprzedaż 4409 PLN 88 m2
Zaczernie / Trzebownisko / rzeszowski / podkarpackie / Polska Lokal na sprzedaż

Zapraszamy do wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku, oddanym do użytku w tym roku. Dostępne [...]

88 4409 PLN
50,10 PLN/m²
21-10-2025 Dodaj do notesu

Komercyjne - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy