wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Komercyjne podkarpackie
leski
Solina
Wołkowyja Na sprzedaż 1 800 000 PLN 435 m2
Wołkowyja / Solina / leski / podkarpackie / Polska, Słoneczna Komercyjne na sprzedaż

IDEALNA INWESTYCJA W TURYSTYCZNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość [...]

435 1 800 000 PLN
4137,93 PLN/m²
18 godzin temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 1 856 000 PLN 116 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grodzka Lokal na sprzedaż

LOKAL ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) NA SPRZEDAŻ Kraków ul.GRODZKA 25, 116m², komplet [...]

116 1 856 000 PLN
16 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 729 002 PLN 41 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Jana Dekerta Lokal na sprzedaż

Lokal 41 m² ul. Dekerta - KRAKÓW - BEZPOŚREDNIO w sercu krakowskiego Podgórza. Lokal idealnie [...]

41 729 002 PLN
17 780,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM! Lokale [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Skierniewice Na sprzedaż 1 130 400 PLN 836,96 m2
Skierniewice / łódzkie / Polska Magazyn na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości Skierniewice Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową [...]

836,96 1 130 400 PLN
1350,60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 6300 PLN 63 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal użytkowy 90 m2: pomieszczenie główne 63m2 plus korytarz zaplecze (część socjalna i [...]

63 6300 PLN
100 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Magazyn opolskie
namysłowski
Świerczów
Starościn Do wynajęcia 9900 PLN 1858 m2
Starościn / Świerczów / namysłowski / opolskie / Polska, Polna Magazyn do wynajęcia

Na wynajem budynki produkcyjne, gospodarcze, magazynowe dla rolnictwa, usług i przemysłu położone na [...]

1858 9900 PLN
5,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 4 200 000 PLN 328 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Zaplecze Komercyjne na sprzedaż

sprzedam teren pod działalność handlowo usługowo produkcyjną , teren przemysłowy waga samochodowa 45 [...]

328 4 200 000 PLN
12 804,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 8800 PLN 112 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Biuro do wynajęcia

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Dobrej 5 – w prestiżowej części [...]

112 8800 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 5000 PLN 190 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal dwukondygnacyjny w Legionowie przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia ok 190m2 [...]

190 5000 PLN
26,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Do wynajęcia 8123 PLN 160 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Portowa Lokal do wynajęcia

DOSTĘPNA POWIERZCHNIE: 160 m² PARTER DOSTĘPNOŚĆ LOKALU: Natychmiast LOKALIZACJA: Kraków ul. Portowa [...]

160 8123 PLN
50,77 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 221 400 PLN 400 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję bardzo dobrze prosperującą restauracje o profilu amerykańskim, zlokalizowaną w [...]

400 221 400 PLN
553,50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Dąbrowa Górnicza
Centrum Do wynajęcia 3200 PLN 90 m2
Centrum / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Aleja Tadeusza Kościuszki Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal handlowo -usługowy o powierzchni 90m2 na dowolną działalnośc centrum Dąbrowy [...]

90 3200 PLN
35,56 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Obiekt zachodniopomorskie
sławieński
Darłowo
Bobolin Na sprzedaż 3 390 000 PLN 900 m2
Bobolin / Darłowo / sławieński / zachodniopomorskie / Polska, Nadmorska Obiekt na sprzedaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad Bałtykiem — prosperujący, w pełni funkcjonujący ośrodek [...]

900 3 390 000 PLN
3766,67 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Macierzysz Do wynajęcia 41 040 PLN 1080 m2
Macierzysz / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Magazyn w bardzo dobrej lokalizacji przemysłowo-usługowej przy trasie S8 . Dostępna powierzchnia [...]

1080 41 040 PLN
38 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków Na sprzedaż 3 300 000 PLN 300 m2
Kraków / małopolskie / Polska Lokal na sprzedaż

Warsztat samochodowy z możliwością zmiany działalności i możliwością rozbudowy umiejscowiony na [...]

300 3 300 000 PLN
11 000 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Radom Do wynajęcia 5500 PLN 78 m2
Radom / mazowieckie / Polska, Starowiejska Biuro do wynajęcia

NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ BIUROWO–OPERACYJNA DO WYNAJĘCIA | RADOM | UL. STAROWIEJSKA Do wynajęcia [...]

78 5500 PLN
70,51 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Pensjonat zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 3 750 000 PLN 446 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

Pensjonat o wysokim standardzie nad morzem w Rewalu.(Duża lista stałych gości,super [...]

446 3 750 000 PLN
8408,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy