wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 45 000 PLN 3000 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym – Tarnów Oferujemy do [...]

3000 45 000 PLN
15 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 1 500 000 PLN 610 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna przy DK94 | 610 m² | działka 38 ar | Zgłobice (Tarnów) Na sprzedaż [...]

610 1 500 000 PLN
2459,02 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 2450 PLN 82 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Hodowlana Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowy- handlowy z KLIMATYZACJĄ o pow. 82m2 . zlokalizowany na I piętrze w [...]

82 2450 PLN
29,88 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 2000 PLN 68,93 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Targowa Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia lokal o powierzchni 68,93 m², położony w Tarnowie przy ul. Targowej 1, na pierwszym [...]

68,93 2000 PLN
29,01 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 5000 PLN 220 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w budynku przy głównej ulicy, Krakowska 118 [...]

220 5000 PLN
22,73 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 0 PLN 28 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Targowa Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 28 m², zlokalizowany w centrum Tarnowa przy ul. Targowej. [...]

28 0 PLN
0 PLN/m²
01-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 290 000 PLN 130 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Rynek Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż Kawiarnia o powierzchni 130 m², zlokalizowana przy Rynku 22. Kawiarnia mieści się na [...]

130 290 000 PLN
2230,77 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 1700 PLN 200 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Kazimierza Pułaskiego Magazyn do wynajęcia

Wynajmę wiatę magazyn w centrum przy ul. Pułaskiego (róg Pułaskiego i Szujskiego, blisko stacji [...]

200 1700 PLN
8,50 PLN/m²
07-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy