wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3 594 608 PLN (5847 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 500 000 PLN 457 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Strykowska Przemysłowy na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której [...]

457 500 000 PLN
1094,09 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 550 000 PLN 103 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Przedstawiam wyjątkową ofertą przejęcia działającego, dochodowego lokalu gastronomicznego, [...]

103 550 000 PLN
5339,81 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 499 999 PLN 221 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Atutowa Przemysłowy na sprzedaż

Budynek usługowo-magazynowy na sprzedaż – Łódź Górna, ul. Atutowa 24A Na sprzedaż nieruchomość o [...]

221 1 499 999 PLN
6787,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
białostocki
Grabówka
Zaścianki Na sprzedaż 376 000 PLN 35 m2
Zaścianki / Grabówka / białostocki / podlaskie / Polska, Kasztelańska Lokal na sprzedaż

Twój biznes zasługuje na dobry adres. W Zaściankach powstaje NOVA Kasztelańska, nowoczesny budynek [...]

35 376 000 PLN
10 742,86 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska Lokal na sprzedaż

SPRZEDAM 4 DZIAŁAJĄCE SKLEPY SPOŻYWCZE – LEGIONOWO I OKOLICE Na sprzedaż 4 funkcjonujące sklepy [...]

80 100 000 PLN
1250 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 2 900 000 PLN 542 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Obodrzycka Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z wydaną decyzją na budowę 3 budynków o łącznej powierzchni [...]

542 2 900 000 PLN
5350,55 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 1 200 000 PLN 2000 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Piastowska Lokal na sprzedaż

Sprzedam hurtownię założoną w 1999 roku w Kędzierzynie-Koźlu jako filia polskich marketów [...]

2000 1 200 000 PLN
600 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Obiekt śląskie
tarnogórski
Świerklaniec
Świerklaniec Na sprzedaż 5 000 000 PLN 700 m2
Świerklaniec / tarnogórski / śląskie / Polska, Rekreacyjna Obiekt na sprzedaż

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy: karczme, sklep, 18 domków kempingowych i zaplecze socjalno [...]

700 5 000 000 PLN
7142,86 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 1759 PLN 22 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Zagnańska Biuro na sprzedaż

LOKAL DO WYNAJĘCIA Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 22 m² w [...]

22 1759 PLN
79,95 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Leszcz Na sprzedaż 415 000 PLN 550 m2
Leszcz / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Lokal na sprzedaż

400 m² powierzchni użytkowej | 70 metrów od jeziora | Projekt 6 apartamentówNa sprzedaż budynek [...]

550 415 000 PLN
754,55 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 150 000 PLN 200 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie Lokal na sprzedaż

Odstąpię szwalnię na Mokotowie o powierzchni 200 m², w pełni wyposażoną w profesjonalny park [...]

200 150 000 PLN
750 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Na sprzedaż 40 000 PLN 45 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Poznańska Komercyjne na sprzedaż

Salon kosmetyczny odstępne ul. Poznańska 51, Jeżyce Na sprzedaż w pełni wyposażony i gotowy do [...]

45 40 000 PLN
888,89 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kazimierski
Kazimierza Wielka
Kazimierza Wielka Na sprzedaż 1 PLN 4718 m2
Kazimierza Wielka / kazimierski / świętokrzyskie / Polska Magazyn na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży nieruchomość przemysłową o łącznej powierzchni 9,34ha z zabudową [...]

4718 1 PLN
0 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kazimierski
Kazimierza Wielka
Kazimierza Wielka Na sprzedaż 1 PLN 5655 m2

Oferuję do sprzedaży nieruchomość przemysłową o łącznej powierzchni 9,34ha z zabudową 14500m2. [...]

5655 1 PLN
0 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pensjonat pomorskie
nowodworski
Sztutowo
Sztutowo Na sprzedaż 2 699 000 PLN 420 m2
Sztutowo / nowodworski / pomorskie / Polska, Słoneczna Pensjonat na sprzedaż

Pensjonat z pompą ciepła i z panelami fotowoltaicznymi Uroczy i dochodowy Pensjonat [...]

420 2 699 000 PLN
6426,19 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Sopot Na sprzedaż 750 000 PLN 40 m2
Sopot / pomorskie / Polska Lokal na sprzedaż

Z powodu przeprowadzki do Hiszpanii oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony gabinet przy [...]

40 750 000 PLN
18 750 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne podkarpackie
leski
Solina
Wołkowyja Na sprzedaż 1 800 000 PLN 435 m2
Wołkowyja / Solina / leski / podkarpackie / Polska, Słoneczna Komercyjne na sprzedaż

IDEALNA INWESTYCJA W TURYSTYCZNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość [...]

435 1 800 000 PLN
4137,93 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 1 856 000 PLN 116 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grodzka Lokal na sprzedaż

LOKAL ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) NA SPRZEDAŻ Kraków ul.GRODZKA 25, 116m², komplet [...]

116 1 856 000 PLN
16 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 729 002 PLN 41 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Jana Dekerta Lokal na sprzedaż

Lokal 41 m² ul. Dekerta - KRAKÓW - BEZPOŚREDNIO w sercu krakowskiego Podgórza. Lokal idealnie [...]

41 729 002 PLN
17 780,54 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Reklamy