wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 767 211 PLN (8430 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM! Lokale [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1251 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Strzelecka Obiekt na sprzedaż

Obiekt pod dom seniora / rehabilitację – 1251 m², działka 9103 m Na sprzedaż obiekt inwestycyjny z [...]

1251 2 390 000 PLN
1910,47 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 3 280 000 PLN 1100,19 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jana Kilińskiego Obiekt na sprzedaż

Dom Wypoczynkowy Bełchatów zlokalizowany jest w centrum Szklarskiej Poręby i jednocześnie niedaleko [...]

1100,19 3 280 000 PLN
2981,30 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
strzeliński
Kondratowice
Kondratowice Na sprzedaż 1 350 000 PLN 3849 m2
Kondratowice / strzeliński / dolnośląskie / Polska, Długa Przemysłowy na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość o charakterze produkcyjno –magazynowym, zlokalizowaną w [...]

3849 1 350 000 PLN
350,74 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec dolnośląskie
Wałbrzych
Śródmieście Na sprzedaż 3 403 000 PLN 2646,69 m2
Śródmieście / Wałbrzych / dolnośląskie, Piotra Wysockiego Biurowiec na sprzedaż

DOLNOŚLĄSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. Ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na [...]

2646,69 3 403 000 PLN
1285,76 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
wołowski
Wińsko
Rogów Wołowski Na sprzedaż 750 000 PLN 900 m2
Rogów Wołowski / Wińsko / wołowski / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Dwór, dwie duże stajnie, budynek mieszkalny i budynek gospodarczy. Park na wzgórzu i działki rolne. [...]

900 750 000 PLN
833,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Na sprzedaż 195 000 PLN 13 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal użytkowy w centrum Wrocławia - położony przy ulicy Cybulskiego w pobliżu Mostu [...]

13 195 000 PLN
15 000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok dolnośląskie
polkowicki
Polkowice
Polkowice Na sprzedaż 2 300 000 PLN 500 m2
Polkowice / polkowicki / dolnośląskie / Polska, Głogowska Kamienica, blok na sprzedaż

Na sprzedaż kamienica o powierzchni 500m2. 3 piętra + Piwnica - 90m2 Parter, 1 piętro, poddasze - [...]

500 2 300 000 PLN
4600 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
karkonoski
Karpacz Na sprzedaż 6 900 000 PLN 600 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Skalna Pensjonat na sprzedaż

Nowoczesna Willa Skała działający biznes często wybierany przez Gości dzięki nowoczesnej [...]

600 6 900 000 PLN
11 500 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
Wałbrzych
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 449 000 PLN 794 m2
Nowe Miasto / Wałbrzych / dolnośląskie, Ceglana Magazyn na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5622 m², położoną przy ul. Ceglanej 2, w [...]

794 1 449 000 PLN
1824,94 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 9100 PLN 184 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Kwidzyńska Biuro na sprzedaż

Oferujemy do wynajęcia połowę 1 piętra w kameralnym biurowcu klasy B na wrocławskich Kowalach. [...]

184 9100 PLN
49,46 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
Wałbrzych
Podgórze Na sprzedaż 560 000 PLN 350 m2
Podgórze / Wałbrzych / dolnośląskie Komercyjne na sprzedaż

lokalizacja Budynek z potencjałem 350m/kw + schron 350m/kw Spokojna dzielnica ,teren po byłej [...]

350 560 000 PLN
1600 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 3500 PLN 39 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Robotnicza Biuro na sprzedaż

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 39 m², zlokalizowany w [...]

39 3500 PLN
89,74 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
Wrocław
Twardogóra
Twardogóra Na sprzedaż 2 500 000 PLN 1000 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Sprzedam 1000 m2 nieruchomość położoną na działce 4000 m2, przeznaczoną do działalności polegającej [...]

1000 2 500 000 PLN
2500 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Radków
Radków Na sprzedaż 4 254 000 PLN 35 m2
Radków / kłodzki / dolnośląskie / Polska Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż: klimatyczny ośrodek turystyczny z widokiem na Góry Stołowe Wyjątkowy, całoroczny [...]

35 4 254 000 PLN
121 542,86 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kłoda Na sprzedaż 4 305 000 PLN 25 713 m2
Dziadowa Kłoda / oleśnicki / dolnośląskie / Polska, 1 Maja Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - rozbudowane przedsiębiorstwo produkcji rolno-spożywczej [...]

25 713 4 305 000 PLN
167,43 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 2000 PLN 45 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Jerzego Kukuczki Biuro na sprzedaż

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Polanica-Zdrój Na sprzedaż 3 500 000 PLN 782 m2
Polanica-Zdrój / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Bolesława Chrobrego Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt hotelowy z ogromnym potencjałem rozbudowy w renomowanym uzdrowisku Dolnego [...]

782 3 500 000 PLN
4475,70 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy