wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 393 855 PLN (5323 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Na sprzedaż 195 000 PLN 13 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal użytkowy w centrum Wrocławia - położony przy ulicy Cybulskiego w pobliżu Mostu [...]

13 195 000 PLN
15 000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 9100 PLN 184 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Kwidzyńska Biuro na sprzedaż

Oferujemy do wynajęcia połowę 1 piętra w kameralnym biurowcu klasy B na wrocławskich Kowalach. [...]

184 9100 PLN
49,46 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 3500 PLN 39 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Robotnicza Biuro na sprzedaż

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 39 m², zlokalizowany w [...]

39 3500 PLN
89,74 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
Wrocław
Twardogóra
Twardogóra Na sprzedaż 2 500 000 PLN 1000 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Sprzedam 1000 m2 nieruchomość położoną na działce 4000 m2, przeznaczoną do działalności polegającej [...]

1000 2 500 000 PLN
2500 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 2000 PLN 45 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Jerzego Kukuczki Biuro na sprzedaż

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Na sprzedaż 12 915 000 PLN 2592 m2
Leśnica / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Magazyn na sprzedaż

Hala produkcyjna - Leśnica, Wrocław Podstawowe informacje: Powierzchnia działki: 9 300 m² [...]

2592 12 915 000 PLN
4982,64 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 3 850 000 PLN 342,53 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Biuro na sprzedaż

Oferujemy nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342,53 m², usytuowany na piątym piętrze [...]

342,53 3 850 000 PLN
11 239,89 PLN/m²
01-12-2025 Dodaj do notesu