wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 130 400 PLN (1350 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn łódzkie
Skierniewice Na sprzedaż 1 130 400 PLN 836,96 m2
Skierniewice / łódzkie / Polska Magazyn na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości Skierniewice Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową [...]

836,96 1 130 400 PLN
1350,60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu