wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 973 366 PLN (8413 PLN/m²)

Komercyjne Wrocław Psie Pole

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 3 850 000 PLN 342,53 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Biuro na sprzedaż

Oferujemy nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342,53 m², usytuowany na piątym piętrze [...]

342,53 3 850 000 PLN
11 239,89 PLN/m²
01-12-2025 Dodaj do notesu