wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 95 329 PLN (255 PLN/m²)

Komercyjne do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomościUwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja [...]

105 15 PLN
0,15 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 11 000 PLN 124,8 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Wólczańska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 124,8 m², zlokalizowane na IV [...]

124,8 11 000 PLN
88,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Księdza Piotra Skargi Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 72 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Magazyn do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja !! Oferuję do [...]

72 15 PLN
0,21 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Rąbień Do wynajęcia 1000 PLN 32 m2
Rąbień / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Aleksandrowska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy 32 m.kw położony przy ulicy Aleksandrowskiej w Rąbieniu, [...]

32 1000 PLN
31,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łowicz / łowicki / łódzkie / Polska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal handlowy 450 m w centrum Łowicza na Nowym Rynku ul.Stanisławskiego 1.W lokalu ostatnio [...]

450 15 000 PLN
33,33 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 9500 PLN 190 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Strykowska Magazyn do wynajęcia

Przedmiotem najmu jest działka wraz nowo wybudowaną halą znajdująca się pod adresem: - ul. [...]

190 9500 PLN
50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
kutnowski
Kutno Do wynajęcia 20 PLN 419 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie / Polska, Grunwaldzka Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Kutnie, ul. Grunwaldzka 9 o powierzchni ok. [...]

419 20 PLN
0,05 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
sieradzki
Sieradz Do wynajęcia 30 PLN 72 m2
Sieradz / sieradzki / łódzkie / Polska, Jana Pawła II Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Sieradzu, ul. Jana Pawła II 59 o powierzchni ok. [...]

72 30 PLN
0,42 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź Do wynajęcia 1602 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące czynszu w gratisie, jeśli umowę podpiszemy do końca KWIETNIA !! [...]

105 1602 PLN
15,26 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2600 PLN 80 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Ozorkowska Biuro do wynajęcia

Lokale odpowiednie dla przychodni terapeutycznych . Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa na [...]

80 2600 PLN
32,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1000 PLN 50 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 50m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą [...]

50 1000 PLN
20 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
radomszczański
Radomsko Do wynajęcia 8800 PLN 135 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska, Krakowska Lokal do wynajęcia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przeznaczonego i w w pełni przystosowanego pod [...]

135 8800 PLN
65,19 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 34 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Wawelska Lokal do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy w Łodzi przy ul. Wawelskiej. Lokal ten jest idealny dla [...]

34 1500 PLN
44,12 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 7700 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 7700 PLN
35 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
łaski
Łask
Łask Do wynajęcia 9000 PLN 500 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska, Gabriela Narutowicza Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia. Lokal handlowo-usługowy w centrum Łasku przy ulicy Narutowicza 24A. Powierzchnia około [...]

500 9000 PLN
18 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 2000 PLN 100 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Posiadamy lokal do wynajęcia. Mieszkanie obecnie zaadaptowane na biuro, ale można je dostosować do [...]

100 2000 PLN
20 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Do wynajęcia 3950 PLN 103 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Biuro do wynajęcia

Przeznaczenie lokalu: Biurowe Produkcja Usługi Handlowe w tym specjalistyczne Niezależny Lokal 103 [...]

103 3950 PLN
38,35 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 14 999 PLN 600 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 600 m² w Łodzi – Teofilów (Bałuty). Wjazd TIR, ogrzewanie [...]

600 14 999 PLN
25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy