wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 124 703 PLN (334 PLN/m²)

Komercyjne do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomościUwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja [...]

105 15 PLN
0,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 11 000 PLN 124,8 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Wólczańska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 124,8 m², zlokalizowane na IV [...]

124,8 11 000 PLN
88,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Księdza Piotra Skargi Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 15 PLN 72 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Duńska Magazyn do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące CZYNSZU GRATIS, jeśli umowę podpiszemy do końca maja !! Oferuję do [...]

72 15 PLN
0,21 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 9500 PLN 190 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Strykowska Magazyn do wynajęcia

Przedmiotem najmu jest działka wraz nowo wybudowaną halą znajdująca się pod adresem: - ul. [...]

190 9500 PLN
50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź Do wynajęcia 1602 PLN 105 m2
Łódź / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Uwaga ! Promocja - 2 miesiące czynszu w gratisie, jeśli umowę podpiszemy do końca KWIETNIA !! [...]

105 1602 PLN
15,26 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2600 PLN 80 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Ozorkowska Biuro do wynajęcia

Lokale odpowiednie dla przychodni terapeutycznych . Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa na [...]

80 2600 PLN
32,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1000 PLN 50 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 50m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą [...]

50 1000 PLN
20 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 34 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Wawelska Lokal do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy w Łodzi przy ul. Wawelskiej. Lokal ten jest idealny dla [...]

34 1500 PLN
44,12 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 6600 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 6600 PLN
30 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Do wynajęcia 3950 PLN 103 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Biuro do wynajęcia

Przeznaczenie lokalu: Biurowe Produkcja Usługi Handlowe w tym specjalistyczne Niezależny Lokal 103 [...]

103 3950 PLN
38,35 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 14 999 PLN 600 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 600 m² w Łodzi – Teofilów (Bałuty). Wjazd TIR, ogrzewanie [...]

600 14 999 PLN
25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 68 000 PLN 2520 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Barwna Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia nieruchomość po firmie produkcyjnej o łącznej powierzchni 2520m2 położona na działce [...]

2520 68 000 PLN
26,98 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 10 000 PLN 500 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę produkcyjno-magazynową z dużym potencjałem adaptacyjnym [...]

500 10 000 PLN
20 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4683 PLN 67 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

Lokal do Wynajęcia w nowo powstałym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Pryncypalnej 42 [...]

67 4683 PLN
69,90 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 6370 PLN 91 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

91 6370 PLN
70 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 30 000 PLN 300 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Poszukuję „szukających” najemców. Piotrkowska 79, Kościuszki 22, Piotrkowska 16, Rewolucji 1905 roku [...]

300 30 000 PLN
100 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4970 PLN 71 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

71 4970 PLN
70 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 6800 PLN 126 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Grzegorza Piramowicza Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro mieszczące się na I piętrze budynku biurowego Siliconwoonerf przy woonerfie na [...]

126 6800 PLN
53,97 PLN/m²
31-03-2025 Dodaj do notesu