wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1199 PLN 23 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2 pokoje (kawalerka z wydzieloną sypialnią, 23 mkw) w centrum al 1 Maja 35. [...]

23 1199 PLN
52,13 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Drzetowo-Grabowo Na sprzedaż 340 000 PLN 31 m2
Drzetowo-Grabowo / Szczecin / zachodniopomorskie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m², położona na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. [...]

31 340 000 PLN
10 967,74 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
pińczowski
Pińczów
Pińczów Do wynajęcia 1200 PLN 72 m2
Pińczów / pińczowski / świętokrzyskie / Polska, 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe /72 m²/ w centrum Pińczowa - ul. 1 Maja - koło parku. Mieszkanie [...]

72 1200 PLN
16,67 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
kutnowski
Kutno
Kutno Na sprzedaż 355 000 PLN 58,3 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie Kutno, ul 1-go Maja 17.  BEZ POŚREDNIKÓW. Powierzchnia 58,3 m, piętro 4. [...]

58,3 355 000 PLN
6089,19 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy