wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2000 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej. Dwa [...]

50 2000 PLN
40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok 30m2 z balkonem, zlokalizowana przy [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 1 065 000 PLN 70 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez pośredników. Cena do negocjacji !!! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, [...]

70 1 065 000 PLN
15 214,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk Na sprzedaż 2 270 000 PLN 129,7 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Wszechstronne i widne 129 metrowe mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej oraz [...]

129,7 2 270 000 PLN
17 501,93 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 635 000 PLN 43,94 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bez POŚREDNIKÓW mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej pow. użytkowej 43,94 m2, znajdujące się na [...]

43,94 635 000 PLN
14 451,52 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 472 025 PLN 59,75 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przedsprzedaż II etapu kameralnej inwestycji "Aleja Myśliwska" w Rzeszowie! Skorzystaj z [...]

59,75 472 025 PLN
7900 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 516 502 PLN 65,38 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

MIESZKANIE Z MOŻLIWOŚCIĄ TARASU NA DACHU - III ETAP ALEI MYŚLIWSKIEJ! Wyobraź sobie własny taras na [...]

65,38 516 502 PLN
7900 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 491 114 PLN 58,12 m2

III ETAP ALEI MYŚLIWSKIEJ JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY! Rzeszów, ul. Mysliwska Atrakcyjne warunki cenowe - [...]

58,12 491 114 PLN
8450 PLN/m²
02-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 474 782 PLN 59,97 m2

GOTOWE MIESZKANIE - OSTATNIE W CENIE 7 917 ZŁ/M2! 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz miejscem [...]

59,97 474 782 PLN
7917 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy