wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie -Apartament , długoterminowe/ krótkoterminowe ( od 10 Maja do 25 Września ) . [...]

60 4000 PLN
66,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3800 PLN 52 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łokietka w Krakowie Na zamkniętym osiedlu [...]

52 3800 PLN
73,08 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Piątkowo Na sprzedaż 819 000 PLN 59 m2
Piątkowo / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Władysława Łokietka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 59m2 położonego w Poznaniu na Osiedlu Władysława [...]

59 819 000 PLN
13 881,36 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Na sprzedaż 750 000 PLN 85,9 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Serdecznie zapraszam poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji Kobyłki, którego położenie [...]

85,9 750 000 PLN
8731,08 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m². położone w prestiżowej [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
25-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Tonie Do wynajęcia 2800 PLN 43 m2
Tonie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o [...]

43 2800 PLN
65,12 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy