wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wojska Polskiego Na sprzedaż 539 000 PLN 50 m2
Wojska Polskiego / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na [...]

50 539 000 PLN
10 780 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
człuchowski
Człuchów Na sprzedaż 133 920 PLN 70 m2
Człuchów / człuchowski / pomorskie / Polska, al. Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk ogłasza przetarg nr 5 na sprzedaż z wolnej ręki w drodze pisemnego przetargu - prawa [...]

70 133 920 PLN
1913,14 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wojska Polskiego Do wynajęcia 2000 PLN 52,5 m2
Wojska Polskiego / Gliwice / śląskie, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem okazjonalny.Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,5 m² na parterze w bloku. [...]

52,5 2000 PLN
38,10 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
prudnicki
Prudnik
Prudnik Na sprzedaż 199 000 PLN 48,5 m2
Prudnik / prudnicki / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni [...]

48,5 199 000 PLN
4103,09 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 389 000 PLN 44 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Konspiracyjnego Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wyjątkowo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone w Łodzi, na [...]

44 389 000 PLN
8840,91 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam na wynajęcia przytulne, w pelni umeblowane i wyposażone w niezbedny sprzęt, mieszkanie 2 [...]

32 1800 PLN
56,25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Śródmieście Na sprzedaż 500 000 PLN 65,88 m2
Śródmieście / Włocławek / kujawsko-pomorskie, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka o pow. 65,88m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) I [...]

65,88 500 000 PLN
7589,56 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Rozbark Do wynajęcia 1550 PLN 48 m2
Rozbark / Bytom / śląskie, Plac Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w [...]

48 1550 PLN
32,29 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy