wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 665 000 PLN 102 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Ostródy – ul. 11 Listopada Oferuję na sprzedaż [...]

102 665 000 PLN
6519,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Bykowina Do wynajęcia 1500 PLN 37,5 m2
Bykowina / Ruda Śląska / śląskie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy 11 listopada 33 na pierwszym [...]

37,5 1500 PLN
40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 429 000 PLN 63,56 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 m² z balkonem typu loggia (~5 m²) [...]

63,56 429 000 PLN
6749,53 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Serock
Serock Do wynajęcia 3500 PLN 72 m2
Serock / legionowski / mazowieckie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Opis ogólny: Mieszkanie dwustronne (południe i północ), 3 pokojowe (salon połączony z kuchnią [...]

72 3500 PLN
48,61 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
stargardzki
Stargard Na sprzedaż 575 000 PLN 63,52 m2
Stargard / stargardzki / zachodniopomorskie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie, gotowe do zamieszkania, odnowione, nie wymagające żadnych nakładów finansowych, [...]

63,52 575 000 PLN
9052,27 PLN/m²
26-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wyszkowski
Wyszków
Wyszków Na sprzedaż 470 000 PLN 62,45 m2
Wyszków / wyszkowski / mazowieckie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie nieumeblowane w centrum miasta, do zamieszkania po remoncie. Słoneczne, środkowe, z dużym [...]

62,45 470 000 PLN
7526,02 PLN/m²
07-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Do wynajęcia 3000 PLN 76 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni ok. 76 m2 przy ul. 11 Listopada w Zawierciu. [...]

76 3000 PLN
39,47 PLN/m²
07-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy