wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 480 000 PLN 84 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Porzeczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m² znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z [...]

84 480 000 PLN
5714,29 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok Do wynajęcia 2050 PLN 34 m2
Białystok / podlaskie / Polska, 42 Pułku Piechoty Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na wynajem, znajdującej się w budynku oddanym do użytku w 2024 [...]

34 2050 PLN
60,29 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 430 000 PLN 47,22 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Zagórna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie na Os. Dziesięciny w Białymstoku przy ul. Zagórnej 11 - 3-pokojowe o pow. [...]

47,22 430 000 PLN
9106,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Do wynajęcia 1450 PLN 21 m2
Młodych / Białystok / podlaskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka z aneksem kuchennym umeblowana, lodówka miejsce na powieszenie TV,prysznic, bez balkonu [...]

21 1450 PLN
69,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Białostoczek Na sprzedaż 459 000 PLN 66 m2
Białostoczek / Białystok / podlaskie, Białostoczek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. 3 pokoje + oddzielna [...]

66 459 000 PLN
6954,55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Jaroszówka Do wynajęcia 2000 PLN 28 m2
Jaroszówka / Białystok / podlaskie, Baśniowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam. Oferuję do wynajęcia: * Kawalerka 28m2 * po remoncie * wszystkie sprzęty AGD oraz meble nowe [...]

28 2000 PLN
71,43 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Przydworcowe Na sprzedaż 499 000 PLN 48,2 m2
Przydworcowe / Białystok / podlaskie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU PRZYDWORCOWYM!Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, jasne i gotowe do wprowadzenia [...]

48,2 499 000 PLN
10 352,70 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Na sprzedaż 468 000 PLN 52,18 m2
Młodych / Białystok / podlaskie, Hetmańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w stanie deweloperskim, częściowo wykończone. Ściany pokryte gładzią szpachlową i [...]

52,18 468 000 PLN
8968,95 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 710 000 PLN 99 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni [...]

99 710 000 PLN
7171,72 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Bema Na sprzedaż 464 000 PLN 42,5 m2
Bema / Białystok / podlaskie, Generała Józefa Bema Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję [...]

42,5 464 000 PLN
10 917,65 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Piaski Do wynajęcia 1500 PLN 43 m2
Piaski / Białystok / podlaskie, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajme mieszkanie o pow.43m,2 w sklad ktorego wchodza 2 niezalezne pok.oddzielna [...]

43 1500 PLN
34,88 PLN/m²
07-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Skorupy Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Skorupy / Białystok / podlaskie, Nowowarszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

1-pokojowe mieszkanie. Umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowane z całym [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
02-08-2024 Dodaj do notesu