wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Na sprzedaż 329 000 PLN 47 m2
Klimzowiec / Centrum / Chorzów / śląskie, Księdza Jana Gałeczki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie posiada 2 niezależne [...]

47 329 000 PLN
7000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Centrum Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Centrum / Sopot / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 30 m2 na poddaszu kamienicy przy urokliwej uliczce bocznej od "monciaka". Mieszkanie [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ciepłe słoneczne widne mieszkanie do wprowadzenia od połowy czerwca, salon z balkonem, sypialnia, [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Do wynajęcia 2600 PLN 64 m2
Centrum / Chorzów / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie położone w centrum Chorzowa dostępne od zaraz.Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje [...]

64 2600 PLN
40,63 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 385 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 385 000 PLN
7684,63 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Na sprzedaż 230 000 PLN 37,4 m2
Centrum / Chorzów / śląskie, Generała Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Chorzów, ul. Dąbrowskiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o [...]

37,4 230 000 PLN
6149,73 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Świętego Marcina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Budynek [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Centrum Do wynajęcia 2400 PLN 44,6 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie, Grochowe Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym *drugi oddzielny pokój - może służyć jako [...]

44,6 2400 PLN
53,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 70 m2
Centrum / Zielona Góra / lubuskie, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("Wegarnik"). Mieszkanie [...]

70 2900 PLN
41,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Centrum Na sprzedaż 1 699 000 PLN 90 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

LUKSUSOWY APARTAMENT 4-POKOJOWY | 90 m² | WYSOKI STANDARD | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Realne zdjęcia | [...]

90 1 699 000 PLN
18 877,78 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 510 000 PLN 50,52 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Alojzego Pawliczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w trzy piętrowym bloku z 2023 roku. Lokal [...]

50,52 510 000 PLN
10 095,01 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Świętochłowice
Centrum Na sprzedaż 337 777 PLN 43,88 m2
Centrum / Świętochłowice / śląskie, Polna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam NOWE 2 pokojowe mieszkania, o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Polnej 52 w [...]

43,88 337 777 PLN
7697,74 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Na sprzedaż 1 180 000 PLN 108 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Stanisława Więckowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w sercu Szczecina Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o [...]

108 1 180 000 PLN
10 925,93 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Do wynajęcia 2950 PLN 83 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 83 m2. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, gabinet [...]

83 2950 PLN
35,54 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
Śródmieście-Centrum Na sprzedaż 478 000 PLN 64,66 m2
Śródmieście-Centrum / Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy [...]

64,66 478 000 PLN
7392,51 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 58 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie mieści się w kamienicy w [...]

58 2900 PLN
50 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Na sprzedaż 480 000 PLN 49 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie, Równa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Możliwa zamiana na większe mieszkanie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni [...]

49 480 000 PLN
9795,92 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 182 000 PLN 34,6 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Księdza Stanisława Brzóski Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy [...]

34,6 182 000 PLN
5260,12 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy