wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2700 PLN 49 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Profesora Michała Bobrzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym do wynajęcia od 1 maja. 2 piętro , w bloku winda. 49m2 z [...]

49 2700 PLN
55,10 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Obrońców Helu Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Od 1 maja. Do wynajęcia mieszkanie 42 m2, w przepięknej zielonej okolicy Krakowa w dzielnicy [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy. [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 960 000 PLN 68,9 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Torfowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i [...]

68,9 960 000 PLN
13 933,24 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Dębniki Do wynajęcia 3500 PLN 59 m2
Dębniki / Dębniki / Kraków / małopolskie, Zygmunta Miłkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane tak, [...]

59 3500 PLN
59,32 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2900 PLN 44 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Drukarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie 2 pokojowe mieszkanie z niskimi opłatami dodatkowymi, zlokalizowane na 2-gim [...]

44 2900 PLN
65,91 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Podwawelskie Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Os. Podwawelskie / Dębniki / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne i w pełni wyposażone, zwierzetolubne mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji – [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy