wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2700 PLN 49 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Profesora Michała Bobrzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym do wynajęcia od 1 maja. 2 piętro , w bloku winda. 49m2 z [...]

49 2700 PLN
55,10 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy. [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 960 000 PLN 68,9 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Torfowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i [...]

68,9 960 000 PLN
13 933,24 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2900 PLN 44 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Drukarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie 2 pokojowe mieszkanie z niskimi opłatami dodatkowymi, zlokalizowane na 2-gim [...]

44 2900 PLN
65,91 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy