wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2800 PLN 23 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87 w sercu [...]

23 2800 PLN
121,74 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
policki
Dobra (Szczecińska)
Bezrzecze Na sprzedaż 700 000 PLN 64,5 m2
Bezrzecze / Dobra (Szczecińska) / policki / zachodniopomorskie / Polska, Koralowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe, własnościowe mieszkanie w zielonym Bezrzeczu, w otoczeniu [...]

64,5 700 000 PLN
10 852,71 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: