wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3500 PLN 43 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Mieszczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, w idealnym stanie, położone w nowoczesnej dzielnicy [...]

43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Gądów Mały Do wynajęcia 2599 PLN 55 m2
Gądów Mały / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jerzego Bajana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWEGO LUB NA SPRZEDAŻ – WROCŁAW, UL. BAJANA Bezpośrednio od [...]

55 2599 PLN
47,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 37 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m². Znajduje się na czwartym piętrze w [...]

37 1700 PLN
45,95 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2300 PLN 24 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Przedmiejska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę kawalerkę o powierzchni 24m2 w budynku Softy Lofty blisko centrum handlowego [...]

24 2300 PLN
95,83 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 857 000 PLN 65 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jurija Gagarina Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Obniżka ceny – 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję [...]

65 857 000 PLN
13 184,62 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 1850 PLN 18 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujemy wynajem eleganckich, w pełni wyposażonych kawalerek o powierzchni od 18 do 25 m², [...]

18 1850 PLN
102,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Ferdynanda Magellana Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie na osiedlu Olimpia Port; ul.Magellana. Wolne od 10 lipca 2026. Najem tylko okazjonalny. [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Na sprzedaż 899 900 PLN 59 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Brzozy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

PRYWATNIE: Wyjątkowe, kameralne 3 pokoje na Nowych Żernikach Cena: 899 900 zł (15 244 zł/m²) Do [...]

59 899 900 PLN
15 252,54 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie bez czynszu dla Administratora, opłaty to jedynie koszt najmu plus media. Do wynajęcia [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3800 PLN 66 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wietrzna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² [...]

66 3800 PLN
57,58 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 3 [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 885 000 PLN 66 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na zadbanym, [...]

66 885 000 PLN
13 409,09 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 55 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Braniborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 55m² | Braniborska 70 | Wrocław Bezpośrednio wynajmę przestronne, w [...]

55 4800 PLN
87,27 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 2500 PLN 70 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Stoczniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z Balkonem . Blisko obwodnica , przystanek MPK [...]

70 2500 PLN
35,71 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3150 PLN 48 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Cześć, Mam do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m. Mieszkanie znajduje się na [...]

48 3150 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4200 PLN 64 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rakietowa Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie dwupoziomowe - na dole : salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną , sypialnia , na [...]

64 4200 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 54 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m². Znajduje się na pierwszym [...]

54 3500 PLN
64,81 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2650 PLN 26,55 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Jaworska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie — pierwszy najem. Mieszkanie [...]

26,55 2650 PLN
99,81 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 1 350 000 PLN 73,62 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,62 m2, usytuowane na 6. piętrze (ostatnim) [...]

73,62 1 350 000 PLN
18 337,41 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 30 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy przy "filmowej" [...]

30 3000 PLN
100 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu