wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 830 000 PLN 48 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fryderyka Joliot-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

!!!REZERWACJA!!! Mieszkanie w zielonej, powojennej części Mokotowa, która łączy wygodę życia w [...]

48 830 000 PLN
17 291,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Wierzbno Na sprzedaż 890 000 PLN 51,2 m2
Wierzbno / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fryderyka Joliot-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 51m2 na parterze, 2 oddzielne pokoje, kuchnia otwarta na przedpokój, balkon, [...]

51,2 890 000 PLN
17 382,81 PLN/m²
04-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy