wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Wzgórze Świętego Maksymiliana Na sprzedaż 780 000 PLN 78 m2
Wzgórze Świętego Maksymiliana / Gdynia / pomorskie, Wojewody Wachowiaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | bezpośrednio od właściciela [...]

78 780 000 PLN
10 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 399 000 PLN 32,8 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Rdestowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Funkcjonalna kawalerka z osobną kuchnią i dużym balkonem – rzadko spotykany układ w tej części [...]

32,8 399 000 PLN
12 164,63 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Cisowa Na sprzedaż 750 000 PLN 81,84 m2
Cisowa / Gdynia / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

SPRZEDAM BEZPOŚRENIO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 81,84m2 na parterze w dzielnicy Cisowa [...]

81,84 750 000 PLN
9164,22 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 710 000 PLN 46 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, 3 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na III piętrze. Centrum Gdyni - 5 minut [...]

46 710 000 PLN
15 434,78 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Oksywie Do wynajęcia 2800 PLN 70 m2
Oksywie / Gdynia / pomorskie, Bosmańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, garderoba, kuchnia z jadalnią, łazienka, oraz wiata [...]

70 2800 PLN
40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 6600 PLN 84 m2
Gdynia / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Prestiżowy apartament z "duszą" i widokiem na Zatokę – Gdynia Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego [...]

84 6600 PLN
78,57 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 2350 PLN 53,7 m2

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w sprzęty AGD: [...]

53,7 2350 PLN
43,76 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Oksywie Do wynajęcia 2800 PLN 70 m2

Wynajmę mieszkanie w domu wolnostojącym 70 m2, salon z wyjściem na balkon, sypialnia, garderoba, [...]

70 2800 PLN
40 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 785 000 PLN 47,85 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dużym atutem tej nieruchomości jest jej położenie - w pobliżu znajduje się Hala Targowa, [...]

47,85 785 000 PLN
16 405,43 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Obłuże Na sprzedaż 539 000 PLN 53 m2
Obłuże / Gdynia / pomorskie, Białowieska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. [...]

53 539 000 PLN
10 169,81 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 4900 PLN 50 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Oficerska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie – Gdynia Orłowo | tylko dla firm i działalności gospodarczej. [...]

50 4900 PLN
98 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Leszczynki Do wynajęcia 2200 PLN 43 m2
Leszczynki / Gdynia / pomorskie, Morska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD ZARAZ! Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 43 metry kwadratowe. Mieszkanie zlokalizowane jest [...]

43 2200 PLN
51,16 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Cisowa Na sprzedaż 395 000 PLN 32 m2
Cisowa / Gdynia / pomorskie, Kcyńska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Słoneczna kawalerka 32 m2 z balkonem + piwnica Słoneczne mieszkanie w Gdyni Cisowej, całkowicie [...]

32 395 000 PLN
12 343,75 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Dąbrowa Na sprzedaż 589 000 PLN 38,87 m2
Dąbrowa / Gdynia / pomorskie, Zbigniewa Kupca Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

*(English below) 2 pokoje z ogródkiem | Nowe 2025 | Gdynia Dąbrowa | Allcon | gotowe do zamieszkania [...]

38,87 589 000 PLN
15 153,07 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Obłuże Do wynajęcia 2790 PLN 68 m2
Obłuże / Gdynia / pomorskie, Jantarowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, idealne dla rodziny lub [...]

68 2790 PLN
41,03 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Obłuże Do wynajęcia 2790 PLN 68 m2

68 2790 PLN
41,03 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Kamienna Góra Do wynajęcia 3200 PLN 49 m2
Kamienna Góra / Gdynia / pomorskie, Ignacego Krasickiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

OpisWYNAJEM DŁUGOTERMINOWY MINIMUM 12 MIESIĘCY 3 pokoje z balkonem blisko morza, Gdynia ul. Ignacego [...]

49 3200 PLN
65,31 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 2500 PLN 56 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Buraczana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Karwinach I, blisko stacji PKM, przystanków [...]

56 2500 PLN
44,64 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 3600 PLN 48 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na zamkniętym, [...]

48 3600 PLN
75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu