wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 430 000 PLN 50 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2 pokoje ,kuchnia,balkon i piwnica. Centrum Gliwic! Bardzo dobra lokalizacja blisko 2 [...]

50 430 000 PLN
8600 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 1090 PLN 29 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie bardzo wygodne, przytulne, po remoncie, na ul. Karola Miarki w Gliwicach. Lokal [...]

29 1090 PLN
37,59 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy