wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski Na sprzedaż 86 950 PLN 43,46 m2
Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

43,46 86 950 PLN
2000,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Mały Na sprzedaż 425 000 PLN 29 m2
Chrzanów Mały / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Herbatnikowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio umeblowane mieszkanie 29 metrów w Chrzanowie Małym, obok Grodziska [...]

29 425 000 PLN
14 655,17 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 645 000 PLN 45 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Ogłoszenie osoby prywatnej, Mieszkanie z 2022 r., 1 piętro z windą, 45 m2 + balkon 9m2 + garaż [...]

45 645 000 PLN
14 333,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Do wynajęcia 2400 PLN 35,1 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Tadeusza Bairda Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład [...]

35,1 2400 PLN
68,38 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 870 000 PLN 74,37 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Żydowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Najważniejsze informacje: Świetna lokalizacja i komunikacja – wszędzie blisko i wygodnieBardzo [...]

74,37 870 000 PLN
11 698,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Rakoniewice
Gnin Do wynajęcia 1500 PLN 57 m2
Gnin / Rakoniewice / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m². Znajduje się na pierwszym piętrze bloku. [...]

57 1500 PLN
26,32 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 725 000 PLN 52,5 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Obrońców Getta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż prywatne gotowe do wprowadzenia się od zaraz mieszkanie o powierzchni 52,5 m² (2 [...]

52,5 725 000 PLN
13 809,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Henryszew Do wynajęcia 12 000 PLN 120 m2
Henryszew / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Topolowa Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Nowoczesne , energooszczędnei przestronne mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem Do [...]

120 12 000 PLN
100 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy