wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Karpacz Do wynajęcia 2300 PLN 60 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przytulne 3 pokoje z widokiem na Śnieżkę , funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na [...]

60 2300 PLN
38,33 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 579 000 PLN 65 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, do sprzedania jest wyjątkowe dwupiętrowe mieszkanie w bloku w centrum Szklarskiej Poręby . Z [...]

65 579 000 PLN
8907,69 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 419 000 PLN 59,9 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam, do sprzedania mam mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby . W przeciwieństwie do innych [...]

59,9 419 000 PLN
6994,99 PLN/m²
01-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba
Szklarska Poręba Na sprzedaż 350 000 PLN 54,6 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Lokal mieszkalny o powierzchni 54,60m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji - bezpośrednio przy [...]

54,6 350 000 PLN
6410,26 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy