wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie bez czynszu dla Administratora, opłaty to jedynie koszt najmu plus media. Do wynajęcia [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3800 PLN 66 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wietrzna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² [...]

66 3800 PLN
57,58 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 885 000 PLN 66 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na zadbanym, [...]

66 885 000 PLN
13 409,09 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 30 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy przy "filmowej" [...]

30 3000 PLN
100 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2750 PLN 46 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Partynicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferta prywatna Witam, Posiadam apartament , dwa pokoje do wynajęcia. Mieszkanie bezpośrednio z [...]

46 2750 PLN
59,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Huby Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Huby / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Nyska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Polecam do wynajęcia bardzo przytulne i komfortowe mieszkanie na parterze bloku przy ul. Nyskiej 44. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Krzyki Na sprzedaż 759 900 PLN 63,5 m2
Krzyki / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Powstańców Śląskich Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowa przestrzeń inspirowana klimatem nowojorskich loftów – wysokie na 3,3 m pomieszczenia, duże [...]

63,5 759 900 PLN
11 966,93 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2800 PLN 67 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Himalajska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 67 m² na 2 piętrze w kameralnym, zadbanym, 3-piętrowym bloku na ul. Himalajskiej os. Gaj. [...]

67 2800 PLN
41,79 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Klecina Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Klecina / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Dożynkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m² w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu Trio Park. [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Na sprzedaż 1 185 000 PLN 79 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Generała Romualda Traugutta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m² przy ul. [...]

79 1 185 000 PLN
15 000 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 537 000 PLN 39 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Braterska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OKAZJA nowe odebrane mieszkanie | Krzyki ,Braterska 4, Wrocław SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Idealne dla [...]

39 537 000 PLN
13 769,23 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 550 000 PLN 58 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Ślężna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

W trakcie sprzedaży. We speak English & German. Offer below. Przytulny azyl w mieście? [...]

58 550 000 PLN
9482,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 850 000 PLN 67 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wapienna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż piękne, bardzo klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie [...]

67 850 000 PLN
12 686,57 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Borek Do wynajęcia 2500 PLN 37 m2
Borek / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Słowicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

WYSOKI STANDARD W SERCU KRZYKÓW – PIERWSZY NAJEM PO REMONCIE Do wynajęcia klimatyczne, świeżo [...]

37 2500 PLN
67,57 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 669 000 PLN 50,6 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Braterska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Marzysz o mieszkaniu, które jest jasne, przestronne i znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych [...]

50,6 669 000 PLN
13 221,34 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Borek Do wynajęcia 3400 PLN 61 m2
Borek / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nie współpracuje z biurami nieruchomości i nie jestem zainteresowana ofertą, w której wynajmujący [...]

61 3400 PLN
55,74 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 799 000 PLN 69,1 m2

Vivaldiego | Cztery Pory Roku LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu Cztery [...]

69,1 799 000 PLN
11 562,95 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Gaj Na sprzedaż 760 000 PLN 54,3 m2
Gaj / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przekazanie kluczy do 20.12.2026 r. POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMY, NIE ZAWIERAMY ŻADNYCH UMÓW. Zdjęcia są [...]

54,3 760 000 PLN
13 996,32 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 1 675 000 PLN 83 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Edmunda Kajdasza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Gotowy do zamieszkania Sprzedaż bezpośrednia – brak prowizji dla kupującego. Wyjątkowy apartament [...]

83 1 675 000 PLN
20 180,72 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 490 000 PLN 38 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Energetyczna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Do sprzedaży ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z [...]

38 490 000 PLN
12 894,74 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy