wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 300 000 PLN 70 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Polecam przytulne mieszkanie w okolicy Ciechocinka- Aleksandrów Kujawski 5km obok, pod Toruniem-15 [...]

70 300 000 PLN
4285,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Kruszwica
Kruszwica Na sprzedaż 125 000 PLN 29,7 m2
Kruszwica / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m² zarządzane przez wspólnotę. Lokal posiada [...]

29,7 125 000 PLN
4208,75 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Chełmińskie Przedmieście Na sprzedaż 539 000 PLN 46,34 m2
Chełmińskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Szosa Chełmińska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkania z takim doświetleniem, widokiem na zieleń oraz prywatnym parkingiem dla mieszkańców [...]

46,34 539 000 PLN
11 631,42 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 692 000 PLN 53,45 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Lubicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu [...]

53,45 692 000 PLN
12 946,68 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 430 000 PLN 100 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam mieszkanie położone na parterze w małym domu z cegły wielorodzinnym, jedno mieszkanie na [...]

100 430 000 PLN
4300 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w sercu Fordonu - ulica Przyjaciół 2, użytkowane "dorywczo" przez poprzedniego [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Solanki Na sprzedaż 920 000 PLN 120 m2
Solanki / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie, al. Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, prestiżowej lokalizacji? Ta nieruchomość łączy w sobie [...]

120 920 000 PLN
7666,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Wschód Mieszkaniowy
Os. Kazimierza Wielkiego Do wynajęcia 1800 PLN 50 m2
Os. Kazimierza Wielkiego / Wschód Mieszkaniowy / Włocławek / kujawsko-pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 50m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu bursztynowym przy ulicy [...]

50 1800 PLN
36 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Grudziądz Na sprzedaż 380 000 PLN 42 m2
Grudziądz / kujawsko-pomorskie / Polska, Wiktora Kulerskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Totalnie umeblowane. Zamieszkiwane dwa razy do roku na [...]

42 380 000 PLN
9047,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Do wynajęcia 1800 PLN 48 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Zbożowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 48 m2 na I pietrze. 2 pokoje, kuchnia łazienka i balkon. Do mieszkania przynależy [...]

48 1800 PLN
37,50 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Grudziądz
Rządz Na sprzedaż 509 000 PLN 65 m2
Rządz / Grudziądz / kujawsko-pomorskie, Ksawerego Froelicha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65 m², położonego na 2. [...]

65 509 000 PLN
7830,77 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław Na sprzedaż 225 000 PLN 40 m2
Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

✨ 2 pokoje | 40 m² | 1 piętro | centrum ✨ Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o [...]

40 225 000 PLN
5625 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki
Bartodzieje Do wynajęcia 2500 PLN 56 m2
Bartodzieje / Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Aleja Powstańców Wielkopolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od 01.05.2026.Dwupokojowe mieszkanie dla 1–2 osób, funkcjonalne i przytulne. Składa się z [...]

56 2500 PLN
44,64 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
brodnicki
Brodnica Na sprzedaż 530 000 PLN 41,24 m2
Brodnica / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kościelna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i komfort życia w [...]

41,24 530 000 PLN
12 851,60 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Do wynajęcia 1700 PLN 34 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowemieszkanie o powierzchni 34m2 na 3-piętrze. Mieszkanie jest jasne, przestronne w [...]

34 1700 PLN
50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 380 000 PLN 64 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Melchiora Wańkowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

blok ocieplony, dobrze ustawiony i wg planu zabudowy - będzie to zachowanerok budowy 1985, wielka [...]

64 380 000 PLN
5937,50 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Na sprzedaż 1 155 000 PLN 69 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Są mieszkania, które po prostu dobrze dobrze wyglądają oraz takie, które urzekają widokiem, światłem [...]

69 1 155 000 PLN
16 739,13 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 415 000 PLN 52 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w cegle bezczynszowe płatne są tylko media za liczniki, gaz, woda, światło, [...]

52 415 000 PLN
7980,77 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż 790 000 PLN 81,8 m2
Bydgoskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Bydgoska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz miejsca, które zaspokoi Twoje potrzeby zarówno pod względem komfortu, jak i lokalizacji? To [...]

81,8 790 000 PLN
9657,70 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Kapuściska Na sprzedaż 349 000 PLN 37,5 m2
Kapuściska / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Stanisława Noakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na 2. [...]

37,5 349 000 PLN
9306,67 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy