wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Husarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m² na pierwszym piętrze bloku. położone na osiedlu [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 399 000 PLN 40,5 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Modlińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m², położone w centrum Wieliszewa przy ul. [...]

40,5 399 000 PLN
9851,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 560 000 PLN 42,3 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Gen. Józefa Sowińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w [...]

42,3 560 000 PLN
13 238,77 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Królewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Mam do wynajęcia mieszkanie w idealnym stanie w 100% wyposażone - na trzecim pietrze [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 749 900 PLN 61,64 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

DLACZEGO TA OFERTA JEST WYJĄTKOWA? W cenie 749 900 zł otrzymujesz pełny pakiet: - mieszkanie 61,64 [...]

61,64 749 900 PLN
12 165,80 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Zegrze Południowe Na sprzedaż 619 000 PLN 62,89 m2
Zegrze Południowe / Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Osiedle Wojskowe Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,89 m², zlokalizowane na 1. piętrze w solidnym, [...]

62,89 619 000 PLN
9842,58 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 830 000 PLN 60 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz nowoczesnego, zalanego słońcem i przestronnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się [...]

60 830 000 PLN
13 833,33 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 555 000 PLN 52,9 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa o powierzchni 52,9 m2. Powyższy [...]

52,9 555 000 PLN
10 491,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo
Legionowo Do wynajęcia 2200 PLN 36,8 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Jana III Sobieskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowy Lokal mieszkalny 36,80 m2 z aneksem kuchennym w nowo wybudowanym kameralnym [...]

36,8 2200 PLN
59,78 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 052 856 PLN 83,56 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4-pokojowe w Inwestycji Premium Korona Legionowa Oferujemy gotowy 4-pokojowy apartament o [...]

83,56 1 052 856 PLN
12 600 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Serock
Serock Do wynajęcia 3500 PLN 72 m2
Serock / legionowski / mazowieckie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Opis ogólny: Mieszkanie dwustronne (południe i północ), 3 pokojowe (salon połączony z kuchnią [...]

72 3500 PLN
48,61 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy