wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 620 000 PLN 117 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Leszczyny Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedaż bezpośrednia. Agencjom i pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ciche [...]

117 2 620 000 PLN
22 393,16 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: