wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 429 000 PLN 63,56 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 m² z balkonem typu loggia (~5 m²) [...]

63,56 429 000 PLN
6749,53 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy