wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 797 000 PLN 99 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Irysowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 99 m². Mieszkanie [...]

99 797 000 PLN
8050,51 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 265 000 PLN 35,77 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Odlewnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam przytulne mieszkanie w Lublinie przy ul. Odlewniczej 6 Nieruchomość o powierzchni 35,77 m2 [...]

35,77 265 000 PLN
7408,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 799 000 PLN 56,82 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Onyksowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , [...]

56,82 799 000 PLN
14 061,95 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 71,77 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy [...]

71,77 749 000 PLN
10 436,12 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Na sprzedaż 348 000 PLN 24 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO sprzedam 24m2 kawalerkę z panoramą Lublina (11. piętro), w pełni umeblowaną i [...]

24 348 000 PLN
14 500 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 445 000 PLN 48 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić 3 pokoje, kuchnia, [...]

48 445 000 PLN
9270,83 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Bronowice Na sprzedaż 385 500 PLN 49 m2
Bronowice / Lublin / lubelskie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z potencjałem, możliwość przebudowy na 3 pokoje, jasne, słoneczne, okna na wschód i [...]

49 385 500 PLN
7867,35 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 579 000 PLN 60,49 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Droga Męczenników Majdanka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione instalacje elektryczne i wodne. Klimatyzacjaa 3.5 KW [...]

60,49 579 000 PLN
9571,83 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Południowe Do wynajęcia 1500 PLN 50 m2
Czuby Południowe / Czuby / Lublin / lubelskie, Bursztynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 mkw na 2 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z [...]

50 1500 PLN
30 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Sławin Na sprzedaż 490 000 PLN 51 m2
Sławin / Lublin / lubelskie, Pergolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferta bezpośrednia - dziękuję pośrednikom! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Lublin, Sławin [...]

51 490 000 PLN
9607,84 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Sławinek Do wynajęcia 2300 PLN 50 m2
Sławinek / Lublin / lubelskie, Baśniowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia na 2 piętrze w niskim bloku, Mieszkanie w pełni wyposażone [...]

50 2300 PLN
46 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Południowe Na sprzedaż 639 900 PLN 57 m2
Czuby Południowe / Czuby / Lublin / lubelskie, Szafirowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia!!! Jasne, widne, ekspozycja wschód-zachód, (świeżo [...]

57 639 900 PLN
11 226,32 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 460 000 PLN 55 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Kwiatowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na 1. [...]

55 460 000 PLN
8363,64 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Ponikwoda Do wynajęcia 2400 PLN 47 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie, Tomasza Strzembosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe przytulne, ciepłe mieszkanie o metrażu 47m , na 3 ostatnim piętrze, bardzo [...]

47 2400 PLN
51,06 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Północne Na sprzedaż 579 500 PLN 61,1 m2
Czuby Północne / Czuby / Lublin / lubelskie, Romantyczna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10 m², odświeżone, położone w [...]

61,1 579 500 PLN
9484,45 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Węglin
Węglin Południowy Do wynajęcia 1900 PLN 32 m2
Węglin Południowy / Węglin / Lublin / lubelskie, Kryształowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę kawalerkę przy ul. Kryształowej 8 (dzielnica Węglin Południowy) w Lublinie. Mieszkanie [...]

32 1900 PLN
59,38 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Tatary Do wynajęcia 2200 PLN 45 m2
Tatary / Lublin / lubelskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarczej w Lublinie. W mieszkaniu są nowe meble, pralka , [...]

45 2200 PLN
48,89 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Ponikwoda Na sprzedaż 575 000 PLN 48,15 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie, którego niewątpliwym atutem jest fakt, że jest do zamieszkania bez żadnego [...]

48,15 575 000 PLN
11 941,85 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Do wynajęcia 1400 PLN 25 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Wajdeloty Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę w ok Zana, słoneczna, umeblowana, c. 1400 zł + czynsz + opłaty

25 1400 PLN
56 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Do wynajęcia 1550 PLN 37 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujesz mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m² . Mieszkanie jest w pełni wyposażone w lodówkę, [...]

37 1550 PLN
41,89 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu