wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1800 PLN 57 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia bądź sprzedaży mieszkanie 57m² 3 pokojowe, znajdujące się w kamienicy na 1 piętrze. [...]

57 1800 PLN
31,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 70 m2
Centrum / Zielona Góra / lubuskie, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("Wegarnik"). Mieszkanie [...]

70 2900 PLN
41,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra Na sprzedaż 550 000 PLN 49,13 m2
Zielona Góra / lubuskie / Polska, Ludowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o metrażu 49,13 m2 na 2 piętrze w budynku 5-cio piętrowym. Blok znajduje się [...]

49,13 550 000 PLN
11 194,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą Na sprzedaż 330 000 PLN 36,26 m2
Kostrzyn nad Odrą / gorzowski / lubuskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuje do sprzedaży mieszkanie 36.26m na 2 piętrze z balkonem i przynalezną piwnicą w dobrej [...]

36,26 330 000 PLN
9100,94 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż 295 000 PLN 49,4 m2
Gorzów Wielkopolski / lubuskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,4 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, trzypiętrowym bloku [...]

49,4 295 000 PLN
5971,66 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą Na sprzedaż 350 000 PLN 36,26 m2
Kostrzyn nad Odrą / gorzowski / lubuskie / Polska, Osiedlowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie 36.26m w bardzo dobrej lokalizacji usytuowane na 2 pietrze .Mieszkanie z 1 dużym [...]

36,26 350 000 PLN
9652,51 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Os. Przyjaźni Na sprzedaż 388 000 PLN 48,6 m2
Os. Przyjaźni / Zielona Góra / lubuskie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z potencjałem w Zielonej Górze – idealne dla rodziny lub studentów! Dostępne [...]

48,6 388 000 PLN
7983,54 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
sulęciński
Torzym
Torzym Na sprzedaż 220 000 PLN 30 m2
Torzym / sulęciński / lubuskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m², usytuowane na parterze kamienicy. [...]

30 220 000 PLN
7333,33 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1700 PLN 44 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie 44m², znajdujące się w Gubinie przy ulicy Krzywej (parter). Do mieszkania [...]

44 1700 PLN
38,64 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
Drezdenko Na sprzedaż 380 000 PLN 52 m2
Drezdenko / strzelecko-drezdenecki / lubuskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.  Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej okolicy, na ulicy Okrężna [...]

52 380 000 PLN
7307,69 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Gorzów Wielkopolski / lubuskie, Michała Kleofasa Ogińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, na sprzedaż. Po remoncie. Czynsz [...]

37 250 000 PLN
6756,76 PLN/m²
13-11-2022 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy