wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1200 PLN 20 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia! Kawalerka o powierzchni ok. 20 m² - położona na piętrze przy ul. Sienkiewicza w Nowym [...]

20 1200 PLN
60 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Przetakówka Do wynajęcia 1900 PLN 35 m2
Przetakówka / Nowy Sącz / małopolskie, Tarnowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej (posiadamy kilka mieszkań na wynajem w [...]

35 1900 PLN
54,29 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Wólki Do wynajęcia 2000 PLN 63 m2
Wólki / Nowy Sącz / małopolskie, Władysława Barbackiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzień dobry, Do wynajęcia mam w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. [...]

63 2000 PLN
31,75 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1700 PLN 40 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, 29 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie wykończone w WYSOKIM STANDARDZIE, w pełni umeblowane zlokalizowane w Nowym Sączu [...]

40 1700 PLN
42,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Barskie Na sprzedaż 750 000 PLN 60 m2
Barskie / Nowy Sącz / małopolskie, Partyzantów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Piekne mieszkanie po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia / z dużym balkonem Na sprzedaż [...]

60 750 000 PLN
12 500 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Przetakówka Do wynajęcia 1650 PLN 51 m2
Przetakówka / Nowy Sącz / małopolskie, Dojazdowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i wygodne mieszkanie o pow. 51m² położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy [...]

51 1650 PLN
32,35 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Na sprzedaż 527 000 PLN 63 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Nawojowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Sącza – ul. Nawojowska 29 obok sklepu Alfa. Mieszkanie na [...]

63 527 000 PLN
8365,08 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Gorzków Na sprzedaż 450 000 PLN 55,2 m2
Gorzków / Nowy Sącz / małopolskie, Profesora Romualda Reguły Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55.2 m2 , składające się z 3 pokoi , kuchni, łazienki z wc, [...]

55,2 450 000 PLN
8152,17 PLN/m²
02-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
29-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Gorzków Do wynajęcia 1900 PLN 42 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Stefana Żeromskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

42 1900 PLN
45,24 PLN/m²
24-02-2025 Dodaj do notesu