wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu u [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2000 PLN 36,63 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie właściciela bez pośredników. Polecam wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w cenie 2000 zł na [...]

36,63 2000 PLN
54,60 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 77 m2 z miejscem postojowym, nowe budownictwo. Duży salon z aneksem kuchennym, 2 [...]

77 5500 PLN
71,43 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 499 000 PLN 31,88 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Czesława Niemena Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji [...]

31,88 499 000 PLN
15 652,45 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 799 000 PLN 57 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Smolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m², położone na 4 piętrze [...]

57 799 000 PLN
14 017,54 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 000 000 PLN 71,56 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Starołęcka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

NOWE MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ Nowa Cena Promocyjna - do końca Czerwca! ***rabat od ceny [...]

71,56 1 000 000 PLN
13 974,29 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 000 000 PLN 71,66 m2

71,66 1 000 000 PLN
13 954,79 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 710 000 PLN 99 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni [...]

99 710 000 PLN
7171,72 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Zawady Do wynajęcia 4800 PLN 140 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Główna Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie-piętro domu bez pośredników - ODDZIELNE ZEWNĘTRZNE WEJŚCIE - 4 pokoje w tym salon 30m2, [...]

140 4800 PLN
34,29 PLN/m²
27-12-2024 Dodaj do notesu