wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Do wynajęcia 2750 PLN 37,5 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Jarzębinowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Jarzębinowa 2. Najemca będzie [...]

37,5 2750 PLN
73,33 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 700 000 PLN 33,94 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ostatnie dwa niewielkie mieszkania w tej inwestycji. Najbardziej prestiżowa lokalizacja [...]

33,94 700 000 PLN
20 624,63 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 525 000 PLN 36,24 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Rtm. Witolda Pileckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem – wysoki standard, gotowe do [...]

36,24 525 000 PLN
14 486,75 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 449 000 PLN 42,6 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Legionów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,6 m² z balkonem, położone na [...]

42,6 449 000 PLN
10 539,91 PLN/m²
08-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Pomiechówek Na sprzedaż 749 000 PLN 83,64 m2
Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska, Ogrodnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

2 MIESZKANIA W 1 | INWESTYCJA GOTOWA DO PODZIAŁU | PKP 200 m | WIDOK NA LAS Pomiechówek | 83,68 m² + [...]

83,64 749 000 PLN
8955,05 PLN/m²
17-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska
Krynica Morska Na sprzedaż 750 000 PLN 38,4 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Przyjaźni Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bardzo ładne 2- pokojowe słoneczne mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca. [...]

38,4 750 000 PLN
19 531,25 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy