wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 4000 PLN 21 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

LOKALIZACJA Al. Niepodległości 84, Stary Mokotów, Warszawa. Jedna z najlepiej zlokalizowanych i [...]

21 4000 PLN
190,48 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 1200 PLN 35 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Osiedle Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Niepodległości, blisko centrum Na wynajem mieszkanie o [...]

35 1200 PLN
34,29 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
bytowski
Miastko
Miastko Na sprzedaż 185 000 PLN 45 m2
Miastko / bytowski / pomorskie / Polska, os. Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na [...]

45 185 000 PLN
4111,11 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Siedlce Na sprzedaż 445 000 PLN 47,7 m2
Siedlce / mazowieckie / Polska, Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku przy ul. [...]

47,7 445 000 PLN
9329,14 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 50 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Obiekt Apartament na poddaszu usytuowany jest w sercu miejscowości Sopot i oferuje widok na miasto. [...]

50 3500 PLN
70 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

English version below. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z doskonałą komunikacją? To [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 10 000 PLN 116 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie ma powierzchnię 116 m2 i składa się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, WC i garderoby. [...]

116 10 000 PLN
86,21 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Ostatni Grosz Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Ostatni Grosz / Częstochowa / śląskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę czyste i zadbane mieszkanie dwupokojowe, z małym balkonem, położone w dzielnicy Ostatni [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Górny Na sprzedaż 1 130 000 PLN 48,78 m2
Górny / Sopot / pomorskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atuty nieruchomości: Piechotą nad morzePiękny prywatny ogródek z dużym tarasemNajwyższa jakość [...]

48,78 1 130 000 PLN
23 165,23 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3100 PLN 40 m2

Prestiżowa kawalerka metro Pole Mokotowskie bezpośrednio, 40 m2 pets Opis nieruchomości Rewelacyjna [...]

40 3100 PLN
77,50 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 1 395 000 PLN 55,36 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 m², zlokalizowane na 4 [...]

55,36 1 395 000 PLN
25 198,70 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy