wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 600 000 PLN 50 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pawia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w Piasecznie o powierzchni [...]

50 600 000 PLN
12 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Józefosław Do wynajęcia 4000 PLN 62 m2
Józefosław / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Magnolii Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m², położone na 2. [...]

62 4000 PLN
64,52 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 1 160 000 PLN 64,58 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku [...]

64,58 1 160 000 PLN
17 962,22 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 417 000 PLN 32 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jerozolimska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem . Urocza, cicha, bezpieczna i zielona [...]

32 417 000 PLN
13 031,25 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Stara Iwiczna Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Stara Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 45 m², świeżo po kompleksowym remoncie – [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 76,5 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kazimierza Jarząbka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m2, położone przy ul. Jarząbka w [...]

76,5 3600 PLN
47,06 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 788 000 PLN 69,66 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Stanisława Staszica Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,66 m², położone na 2. (ostatnim) [...]

69,66 788 000 PLN
11 312,09 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Do wynajęcia 8000 PLN 88 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Bielawska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 88 m², położony przy ul. Bielawskiej w [...]

88 8000 PLN
90,91 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Do wynajęcia 3500 PLN 42 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warszawska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferujemy na wynajem kameralne mieszkanie położone na drugim (ostatnim) piętrze w niskim budynku, w [...]

42 3500 PLN
83,33 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 549 000 PLN 47,7 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Energetyczna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m² z balkonem oraz miejscem [...]

47,7 549 000 PLN
11 509,43 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 549 000 PLN 47,7 m2

47,7 549 000 PLN
11 509,43 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Góra Kalwaria Na sprzedaż 599 000 PLN 55,63 m2
Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,63 m², wraz z [...]

55,63 599 000 PLN
10 767,57 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 720 000 PLN 59,8 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Puławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dostępne od ręki Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 59,8 m² na wysokim parterze – idealne dla [...]

59,8 720 000 PLN
12 040,13 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy