wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2000 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej. Dwa [...]

50 2000 PLN
40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok 30m2 z balkonem, zlokalizowana przy [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Na sprzedaż 834 400 PLN 56 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Księdza Ignacego Stoszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliski Płaszów, ul. Ks. Stoszki 13 Budynek [...]

56 834 400 PLN
14 900 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 4550 PLN 60 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Pośrednikom agencji nieruchomości uprzejmie dziękuję :) Nie jestem zainteresowana współpracą. [...]

60 4550 PLN
75,83 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 725 000 PLN 40 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przytulne mieszkanie 2-pokojowe od właściciela | Kraków, ul. Prądnicka 65 Oferuję na [...]

40 725 000 PLN
18 125 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 3600 PLN 37 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Skowronia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie SKOWRONIA Krakow 37 m2 z duzym ogrodem 95 m2 3600 (w tym czynsz i rachunki ) [...]

37 3600 PLN
97,30 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Borkowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Kliny Borkowskie ul.Borkowska - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje ,kuchnia, toaleta ,łazienka [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2

Kliny Borkowskie - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje(salon z balkonem i sypialnia ) ,jasna [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Aleksandra Krępy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze, słoneczne i ciepłe z dużym balkonem. Wyposażone w [...]

50 2700 PLN
54 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Wola Duchacka / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wykończony apartament o powierzchni 90 m², położony na 3. [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 732 000 PLN 47,5 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowane na parterze czteropiętrowego [...]

47,5 732 000 PLN
15 410,53 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Armii "Kraków" Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe, 38m2, wysoki standard + komórka lokatorska (+opcjonalnie miejsce postojowe w garażu [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 713 180 PLN 42,2 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łagiewnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 2. [...]

42,2 713 180 PLN
16 900 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2100 PLN 22 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Rozdroże Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę od zaraz umeblowaną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji.

22 2100 PLN
95,45 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 3300 PLN 53 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Nadwiślańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji [...]

53 3300 PLN
62,26 PLN/m²
23-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Pychowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,62 m2 , w pełni wyposażone (meble, sprzęt AGD, [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
30-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia funkcjonalne nowe mieszkanie, zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkaniowej “Fabryczna [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Do wynajęcia 3000 PLN 71 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Lipska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od początku grudnia, jasne, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 71 [...]

71 3000 PLN
42,25 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy