wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 450 000 PLN 54 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam Mam do sprzedania, mieszkanie 3 pokojowe (54m2) w Łodzi na ul.Popiełuszki. Mieszkanie do [...]

54 450 000 PLN
8333,33 PLN/m²
16 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 465 000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokoje - 53 m² - Bezpośrednio Łódź, Retkinia, Batalionów Chłopskich Bezpośrednio [...]

53 465 000 PLN
8773,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
63,58 630 000 PLN
9908,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 570 000 PLN 61 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień Dobry, Oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w pełni wyremontowane, zlokalizowane w centrum [...]

61 570 000 PLN
9344,26 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31m położone na 5 piętrze przy ulicy Babickiego na osiedlu [...]

31 1500 PLN
48,39 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1600 PLN 30,1 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Janusza Kusocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. [...]

30,1 1600 PLN
53,16 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Koziny Na sprzedaż 340 000 PLN 36 m2
Koziny / Polesie / Łódź / łódzkie, Michała Ossowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w [...]

36 340 000 PLN
9444,44 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 510 000 PLN 44 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Drużynowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Apartament z salonem z aneksem kuchennym i sypialnią. Dodatkowo komórka i parking podziemny [...]

44 510 000 PLN
11 590,91 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Łódź Na sprzedaż 464 000 PLN 38,6 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Srebrzyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wykończony apartament 2 pokojowy z garażem (bez mebli- zdjęcia nie są wizualizacją) - Srebrzyńska [...]

38,6 464 000 PLN
12 020,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Złotno Do wynajęcia 2600 PLN 87 m2
Złotno / Polesie / Łódź / łódzkie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia apartament w Łodzi na Złotnie o powierzchni 87 m2. Mieszkanie znajduje się w [...]

87 2600 PLN
29,89 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 206 900 PLN 36 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokal mieszkalny nr 57 usytuowany na IV piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego, wzniesionego w [...]

36 206 900 PLN
5747,22 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Karolew-Retkinia Wschód Na sprzedaż 345 000 PLN 47,88 m2
Karolew-Retkinia Wschód / Polesie / Łódź / łódzkie, Bratysławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni niemal 48 m², zlokalizowane w sercu [...]

47,88 345 000 PLN
7205,51 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 220 000 PLN 27 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Retkińska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

.Na sprzedaż przytulne, jasne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m/kw. Lokalizacja mieszkania [...]

27 220 000 PLN
8148,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, przy alei kard. Wyszyńskiego 18. [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 775 000 PLN 78 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,07 m2 położone przy ulicy Obywatelskiej, w bardzo [...]

78 775 000 PLN
9935,90 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1199 PLN 23 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2 pokoje (kawalerka z wydzieloną sypialnią, 23 mkw) w centrum al 1 Maja 35. [...]

23 1199 PLN
52,13 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Do wynajęcia 2900 PLN 75 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 75 m2 - salon z kuchnią, 2 sypialnie, duża łazienka oraz przedpokój, Drzwi [...]

75 2900 PLN
38,67 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę M-4 na Retkini w Łodzi. Częściowo umeblowane i wyposażone, m. in. pralka, zmywarka, lodówka, [...]

53 2000 PLN
37,74 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 62 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Retkini, ul. Babickiego – idealne dla singla lub [...]

31 62 PLN
2 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 465 000 PLN 60,8 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Generała Lucjana Żeligowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta dotyczy sprzedaży funkcjonalnego, wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy [...]

60,8 465 000 PLN
7648,03 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy