wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Na sprzedaż 450 000 PLN 49 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Edwarda Raczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 3. piętrze [...]

49 450 000 PLN
9183,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Na sprzedaż 796 000 PLN 80,43 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Tytusa Działyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Swarzędza – os. Działyńskiego. Jeśli [...]

80,43 796 000 PLN
9896,80 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Luboń Na sprzedaż 749 000 PLN 71,43 m2
Luboń / poznański / wielkopolskie / Polska, Karola Buczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem – Twoja enklawa spokoju! Na sprzedaż przestronne, [...]

71,43 749 000 PLN
10 485,79 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Owińska Do wynajęcia 3400 PLN 60 m2
Owińska / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 60 m2. Trzy pokoje, kuchnia, pralnia w piwnicy. Ogrzewanie podłogowe, płyta winylowa. W [...]

60 3400 PLN
56,67 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Komorniki
Plewiska Na sprzedaż 585 000 PLN 47 m2
Plewiska / Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Tęczowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatycznym poddaszem i parkingiem ​Na sprzedaż wyjątkowe, [...]

47 585 000 PLN
12 446,81 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Luboń Na sprzedaż 490 000 PLN 50 m2
Luboń / poznański / wielkopolskie / Polska, Gen. Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Posiadam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w bloku 4-piętrowym położone na parterze o powierzchni [...]

50 490 000 PLN
9800 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Komorniki
Plewiska Na sprzedaż 579 000 PLN 59 m2
Plewiska / Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Miętowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Kupujący nie płaci Prowizji! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 59 [...]

59 579 000 PLN
9813,56 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Do wynajęcia 2350 PLN 42 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Kórnicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na ul. Kruszewnickiej w Garbach ,wynajmę nowe, umeblowane mieszkanie na parterze, z niewielkim, [...]

42 2350 PLN
55,95 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Koziegłowy Do wynajęcia 1900 PLN 43,55 m2
Koziegłowy / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Leśne Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jest przytulne, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 43,55 m2 posiadające salon [...]

43,55 1900 PLN
43,63 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne Do wynajęcia 3500 PLN 62,31 m2
Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Solankowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia w super lokalizacji. ul. Solankowa w Tarnowie Podgórnym NOWE [...]

62,31 3500 PLN
56,17 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Rokietnica Do wynajęcia 2200 PLN 43 m2
Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Przy Trakcie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę okazjonalnie mieszkanie na parterze w bloku z dostępem do własnego ogródka, komórki [...]

43 2200 PLN
51,16 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne Na sprzedaż 550 000 PLN 140 m2
Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 7 pokoi

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane w Kaźmierza [...]

140 550 000 PLN
3928,57 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Mosina
Mosina Na sprzedaż 704 000 PLN 64,2 m2
Mosina / poznański / wielkopolskie / Polska, Józefa Chełmońskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką - doskonałe dla rodzin oraz osób [...]

64,2 704 000 PLN
10 965,73 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Złotniki Na sprzedaż 464 900 PLN 56,17 m2
Złotniki / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

(ENGLISH below ) Sprzedaję swoje nowe mieszkanie w Złotnikach (ul. Słoneczna 46B), stan [...]

56,17 464 900 PLN
8276,66 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Komorniki
Komorniki Na sprzedaż 324 730 PLN 46,47 m2
Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Storczykowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1, położonej [...]

46,47 324 730 PLN
6987,95 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn Na sprzedaż 130 000 PLN 44 m2
Kostrzyn / poznański / wielkopolskie, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/1717/2024 ogłasza o konkursie ofert na zakup: [...]

44 130 000 PLN
2954,55 PLN/m²
22-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kórnik
Runowo Do wynajęcia 3100 PLN 60 m2
Runowo / Kórnik / poznański / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

OpisPL To nowoczesne mieszkanie na wynajem ma 60 m² i znajduje się na parterze dwupiętrowego [...]

60 3100 PLN
51,67 PLN/m²
01-07-2024 Dodaj do notesu
Reklamy