wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Do wynajęcia 3000 PLN 46 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Aleja Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 POKOJOWE MIESZKANIE W ALBATROSS TOWER, RZECZYPOSPOLITEJ 4, MIEJSCE POSTOJOWE W HALI Mieszkanie o [...]

46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 3300 PLN 58 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Lęborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

For English version - scroll down. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 58m2. Piętro domu [...]

58 3300 PLN
56,90 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Na sprzedaż 1 280 000 PLN 68,1 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Lęborska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nie współpracuję z biurami nieruchomości ani pośrednikami! Na sprzedaż nieruchomość w świetnej [...]

68,1 1 280 000 PLN
18 795,89 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Do wynajęcia 3000 PLN 48,6 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Jelitkowski Dwór Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Obiekt Apartament Jelitkowski Dwór położony jest w dzielnicy Przymorze w miejscowości Gdańsk. [...]

48,6 3000 PLN
61,73 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Na sprzedaż 697 000 PLN 37 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Bzowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (niezamieszkałe), gotowe do [...]

37 697 000 PLN
18 837,84 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Aleja Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 38m2 po remoncie. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnię z oknem, [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Na sprzedaż 1 390 000 PLN 66,8 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Olsztyńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

LOKALIZACJA :Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu ,,TRZY ŻAGLE", w dzielnicy Gdańsk [...]

66,8 1 390 000 PLN
20 808,38 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Wielkie Do wynajęcia 2700 PLN 38 m2
Przymorze Wielkie / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Chłopska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze 4-piętrowego [...]

38 2700 PLN
71,05 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Na sprzedaż 1 980 000 PLN 65,33 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Obrońców Wybrzeża Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,33 m2 z komórką lokatorska 3,52 m2 [...]

65,33 1 980 000 PLN
30 307,67 PLN/m²
04-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, al. Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku Przymorze o powierzchni 38 m2. Lokal znajduje się w budynku z winda na [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
09-05-2023 Dodaj do notesu